Співпраця для розвитку

Співпраця для розвитку


8 червня о 9:00 у конференц-залі готелю «Україна» відбудеться семінар «Ефективні і компетентні органи місцевого самоврядування».

Він пройде в рамках проекту «Професійні кадри в місцевому самоврядуванні – формування компетентних команд публічної адміністрації в сфері підтримки реформи самоврядування в Україні». Захід реалізовується Адміністрацією міста Люблін у партнерстві з українськими містами і співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках польської співпраці для розвитку.
Виконавчий комітет Луцької міської ради, як зазначили в  управлінні міжнародного співробітництва та проектної діяльності, виступає одним із партнерів даного проекту, ціллю якого є популяризація належного управління у сфері впровадження реформ, підтримка і розвиток кадрів української публічної адміністрації у сферах стратегічного управління, секторного управління та управління проектами.
Семінар вестиме експерт Кшиштоф Лонтка, директор Управління неінвестиційних проектів Адміністрації міста Люблін. Для участі у воркшопах запрошені експерти: голова правління Люблінського науково-технологічного парку Томаш Малецькі, заступник директора Управління стратегії і обслуговування інвесторів Адміністрації м. Люблін Лукаш Ґошь та начальник відділу реалізації міжнародних проектів Управління неінвестиційних проектів Адміністрації міста Люблін. Анна Ястшембська. 
Учасникам заходу презентують головні фактори розвитку міст на основі стратегічного, секторного, проектного і партиципаційного управління. У другій частині семінару відбуватиметься майстер-клас, на якому за допомогою методики RADAR будуть оцінені проблематичні сторони управління у різних сферах важливих для міста (доступність, культура/освіта, підприємливість тощо).

Наш кор.
На фото з відкритих джерел: виступає Кшиштоф Лонтка.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%