Житло для сироти – подарунок влади

Житло для сироти – подарунок влади

 З нагоди свята Миколая голови Маневицької райдержадміністрації Микола Миронюк та райради Петро Зінчук вручили ключі від квартири дитині-сироті із смт Колки.

Кошти на придбання – а це 110 тис. грн  – виділили із обласного та районного бюджетів. Микола Миронюк зазначив: «Коли людина має свій дім, то в суспільстві вона почуває себе нарівні з іншими. Сьогодні держава піклується про дітей, своє майбутнє. На виконання завдання Президента України нині в усіх областях розроблені, затверджені й почали реалізовуватися програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. І наше завдання – не залишити поза увагою жодну дитину».

Петро  Зінчук, вітаючи власницю, запевнив, що й надалі місцеві органи влади робитимуть усе можливе, аби наше молоде покоління відчувало комфорт і підтримку.

Мешканка смт Колки Галина Бучель, з якою проживала останні роки дівчина, щиро дякувала  керівникам району і владі за такий чудовий подарунок, адже щаслива власниця житла відсвяткувала свій 19-й рік народження у новій квартирі.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (169) - 31.2%