Унікальна виставка унікальних робіт

Унікальна виставка унікальних робіт

Міжнародне громадське об’єднання «Волинське братство» на чолі з Сергієм Шевчуком і Національний музей літератури України проводять з 8 до 22 червня 2018 р. виставку особливих жінок з Волині, які, переборюючи важку недугу, творили і творять чудові зразки мистецтва.


Кияни та гості столиці отримали унікальну можливість ознайомитися з самобутніми творами художниці з с. Хворостів Любомльського р-ну Валентини Михальської, художниці-графіка з с. Древині Іваничівського р-ну Валентини Протопоп, а також творчою спадщиною вже покійних вишивальниць із с. Овадне Володимир-Волинського р-ну Галини і Світлани Махонюк.  

«МГО «Волинське братство» у своїй діяльності активно сприяє духовному та культурному відродженню Волинського краю, збереженню та захисту пам'яток історії та культури, пропаганді історичної та культурної спадщини, зміцненню соціальних, економічних, культурних, освітніх контактів між Україною і зарубіжними країнами. Саме тому спільно з Національним музеєм України ми й проводимо цю презентацію», – сказала одна з організаторок цього заходу Галина Бідношей.

Наш кор.

На фото: афіша унікальної виставки.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (224) - 44.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 29%