Ключова посада Богдана Гончарука

Ключова посада Богдана Гончарука

У соцмережах екс-помічник Луцького міського голови Богдан Гончарук написав коротке повідомлення: почав працювати в облдержадміністрації.

 

Нова посада – керівник апарату. Звучить не так голосно як заступник голови, але по суті своїй є ключовою для налагодження успішної роботи всіх служб, підпорядкованих Олександрові Савченку.

Та шлях до повернення на звичний рівень для Богдана Гончарука виявився тривалий. На початку квітня 2017 р. на сайті Луцької міської ради з’явилося розпорядження про звільнення з посади помічника міського голови Богдана Гончарука:

«Відповідно до ст. 20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», у зв’язку з достроковим припинення повноважень Луцького міського голови, звільнити 4 квітня 2017 року Гончарука Богдана Олександровича з посади помічника міського голови (п.1 ст.40 КЗпП України)».

Колеги з «Волинської служби новин» тоді нагадали, що Гончарук Богдан Олександрович народився 1981 року. Закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «Міжнародні відносини». До роботи в мерії був керівником секретаріату Волинської обласної організації партії «Сильна Україна», яку очолював Сергій Тігіпко.

За період роботи на посаді помічника Луцького міського голови Богдан Гончарук добре виконував свої службові повноваження та був однією з найбільш довірених осіб Миколи Романюка. Коли ж Микола Ярославович відійшов у Вічність, Богданові Олександровичу довелося звільнятися. Весь цей час він був помічником-консультантом одного з народних депутатів України.

Тож його призначення новим головою облдержадміністрації Олександром Савченком на цю посаду можна вважати значним кадровим успіхом нового керівника виконавчої влади області. Тим паче, що досвідчений Дмитро Дубняк, який її займав, уже трудиться в виконавчому апараті облради, а гідної альтернативи йому, а також таким досвідченим попередникам як Станіслав Ющик, так і не знайшлося.

Для області добре й те, що Богдан Гончарук за тривалий період навчання та праці ґрунтовно вивчив особливості нашого краю та знає можливості кадрового потенціалу.

Світлана КОМА.

На фото «Волинської служби новин»: Богдан Гончарук.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (225) - 44.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 28.9%