«Завжди був активним і відповідальним …»

«Завжди був активним і відповідальним …»

Колектив ПАТ «Волиньгаз» висловив щирі співчуття з приводу загибелі в зоні бойових дій на Донбасі бійця 24 ОМБр Миколи Вільчинського, який колись працював на цьому підприємстві.

 

«У 26 років від ворожої кулі снайпера обірвалося життя, коли все лише починається... Залишилась молода дружина і маленька донечка Валерія Вільчинська, яка народилась 4 травня цього року. Після хрестин дитини батько відразу поїхав на Схід України, – говориться у тексті співчуття. – Розділяємо разом з Вами біль втрати. Нехай світла пам'ять про загиблого Захисника України назавжди залишиться в серцях близьких, друзів, колег і побратимів, а Бог подарує йому вічне життя та спокій. У цей скорботний час із глибоким сумом розділяємо горе рідних та підтримуємо Вас. Бракує слів, щоб висловити скорботу. Словами дуже важко загоїти на серці страшну рану від втрати найріднішої людини».

Колектив ПАТ «Волиньгаз», сумуючи через трагічну загибель захисника України, нагадав:

«Микола Вільчинський мешкав у с. Старики Горохівського р-ну. Закінчив професійно–технічне училище №27 у м. Берестечку. 5 років працював слюсарем з експлуатації та ремонту газового устаткування 2-го розряду Берестечківської дільниці Горохівського відділення ПАТ «Волиньгаз». Завжди був активним і відповідальним працівником. Колеги з особливим теплом згадують про сумлінного та енергійного молодого чоловіка. Він трудився в бригаді внутрішньобудинкових систем газопостачання газорозподільної компанії. У серпні 2014 р. був мобілізований, а згодом пішов служити за контрактом до Збройних сил України...».

Наразі ще не відомо, коли відбудеться чин поховання Миколи Вільчинського на рідній Горохівщині.

Наш кор.

На фото прес-служби ПАТ «Волиньгаз»: таким був Микола Вільчинський.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%