Про банкрутство «Укрпошти» – не йдеться

Про банкрутство «Укрпошти» –  не йдеться

В. о. гендиректора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський після того, як його заступник Олександр Чернявський під час зустрічі з журналістами та керівництвом НСЖУ у Києві сказав, що «мусимо визнати: «Укрпошта» перебуває на межі банкрутства», заявив, що це все не відповідає дійсності.


«Вчора (12 червня ц. р., - ред.) в ЗМІ була розповсюджена інформація про можливе банкрутство «Укрпошти». Така оцінка фінансового стану компанії є хибною. «Укрпошта», як і раніше, виконуватиме свої зобов’язання перед клієнтами та партнерами.
Подібне кризове становище  через зростання мінімальної заробітної плати Укрпошта подолала в 2017 році. Розпочавши рік з рекордними витратами –збільшення фонду оплати праці  на 1 млрд грн, – компанія за рахунок впровадження нових сучасних послуг та перегляду тарифів вийшла на прийнятний фінансовий результат», – зазначається в повідомленні прес-служби ПАТ «Укрпошта».  

Ігор Смілянський також сповістив, що «Укрпошта» збалансує бюджет й цього року.  Існує 2 альтернативні сценарії задля досягнення такого балансу:

«1. Ми приводимо чинні регульовані тарифи до рівня їхньої  собівартості: це тарифи на письмову кореспонденцію, доставку періодичних видань, а передусім на розповсюдження пенсій, що  не змінювався з 2004 р. 2. «Укрпошта» надаватиме лише ті послуги, тарифи на які не нижчі їхньої собівартості.  Ми усвідомлюємо, що переважна частина мережі «Укрпошти» створена для надання регульованих послуг, тому відмова від їх надання призведе до значного скорочення мережі та чисельності персоналу.
Щоб уникнути складного фінансового положення, зараз тривають переговори з регуляторами та Кабінетом Міністрів України. За результатами цих перемовин «Укрпошта» до кінця червня визначить, за яким сценарієм діятиме».
Щоб вгамувати ажіотаж та нездорові пристрасті, Ігор Смілянський зазначає:

«5 грудня 2017 р. Тарифна рада при Міністерстві інфраструктури ухвалила рішення про перегляд тарифу на доставку пенсій.  Однак й досі нові тарифи не затверджені Пенсійним фондом.  Нагадаю, що кілька днів тому «Укрпошта» отримала нагороду за найпрозоріші закупівлі. Ми запустили проект «Листоноші на авто», що забезпечить таку ж доступність і  якість послуг у найменших селах, як і в містах. Посіли 33 місце в рейтингу Всесвітнього поштового союзу серед 154 пошт світу. А вже в липні «Укрпошта» розпочне встановлювати термінали у відділеннях та буде можливість розрахунку банківською карткою.  До того ж Головна пошта країни реалізує низку заходів внутрішньої оптимізації – відбувається скорочення адміністративних та логістичних витрат тощо. Отож про банкрутство  компанії мова не йде!».

Наш кор.

На фото прес-служби ПАТ «Укрпошта»: Ігор Смілянський у службовому кабінеті.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%