Творці бездоганної посмішки

Творці бездоганної посмішки


Красива посмішка – ознака успіху. А її без здорових та міцних зубів уявити неможливо. Тому в КЛПЗ «Міська клінічна стоматологічна поліклініка» Луцької міської ради вже десятки років якість наданих послуг стала синонімом успіху. Тим паче, що на допомогу кваліфікованому персоналові прийшли передові стоматологічні технології та нові горизонти розвитку!

Реалії такі, що кількість приватних стоматологічних кабінетів чи клінік у м. Луцьку просто вражає, але лідером у цій галузі досі залишається лише Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка. Непохитний престиж державного закладу, що належить міській громаді, в поєднанні з багаторічним досвідом роботи, різноманітністю спектру послуг та заспокійливою атмосферою, забезпеченої колективом закладу – ось синонім успіху та розвитку.
Варто зазначити, що поліклініка  в м. Луцьку розміщується у двох корпусах: пр-т Волі, 39 та вул. С.Бандери, 6. 

В установі працюють 105 лікарів, з них 70% – лікарі вищої та першої кваліфікаційної категорії. Загалом у стоматполіклініці трудяться 267 працівників. Крім того, комунальний лікувальний заклад є базовим у підготовці лікарів-інтернів, студентів медичних ВУЗів та практикантів медичних училищ. Також на базі поліклініки функціонує кафедра терапевтичної стоматології факультету післядипломної освіти лікарів Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
Заклад ніколи не стояв на місці. Змінювались назва, структура, колектив, пацієнти, технології роботи, обладнання, але єдине, що залишалося сталим і буде таким надалі – це якість роботи та професіоналізм її виконавців. Поліклініка забезпечує прийом хворих терапевтичного, ортопедичного та хірургічного профілів. 
Щоб відповідати викликам часу та протистояти шаленій конкуренції, КЛПЗ «Міська клінічна стоматологічна поліклініка» продовжує постійно розвиватися згідно з європейськими та міжнародними стандартами. У закладі працюють найкращі фахівці, які періодично проходять стажування в Україні та за кордоном. Також у стінах медустанови часто здійснюються лекції та майстер-класи провідних лекторів України, проводяться лікарські заняття, де обговорюються проблемні випадки та діляться досвідом. 

Клініка забезпечена усім необхідним діагностичним обладнанням: радіовізіографом, ортопантомографом, комп’ютерним томографом, апекслокаторами (лікарі жартома називають його «парктроніком» для зуба). Варто зазначити, що саме цей Луцький заклад став одним із перших державних лікувальних стоматологічних закладів України, в якому почали працювати з мікроскопом «Seiler IQ».
Персонал клініки працює тільки з сертифікованими матеріалами світової якості. Заклад може дозволити собі придбати широкий спектр стоматологічних матеріалів, які ефективно використовуються у кожному окремому випадку, тож у одного стоматолога може бути більше восьми різних пломбувальних матеріалів. 

Безумовно, терапевтичне лікування є основою. Уся діяльність лікарів-терапевтів поліклініки в першу чергу спрямована на профілактику стоматологічних захворювань. 

З цією метою лікарі проводять усі необхідні лікувально-профілактичні заходи. Впровадження новітніх технологій дозволяє відновити анатомічну форму та колір зуба, провести реконструкцію зубного ряду з повним відновленням косметики та функції без подальшого протезування.
У стінах медичного закладу виконують стаціонарне відбілювання зубів системою «Zoom-2», «Best Dent Het» та за допомогою стоматологічного лазера. Цікаво, що вся процедура відбувається лише за одне відвідування і абсолютно безболісна. 

Також у клініці надають досить популярну у молоді послугу – фіксація прикрас на зуб. Варіантів безліч. Від простого дешевого камінчика до справжніх діамантів або ж золотих фігурок. І хоча останнім часом такі послуги пропонуються і в перукарнях, стоматологи радять, все таки, звертатися до професійних фахівців, адже роботи проводять у ротовій порожнині, й будь-яке відхилення від нормативних вимог становить небезпеку як для здоров’я, так і для життя пацієнта.
На жаль, не кожному природа дарує бездоганну посмішку, але, за допомогою ортопедичного втручання лікарів-стоматологів, на сто відсотків можливо повернути комфорт у власне життя.

За рахунок наявності власної зуботехнічної лабораторії поліклініка надає стоматологічні послуги у максимально короткі строки. Весь цикл виготовлення ортопедичних конструкції проходить у межах закладу. 

Враховуючи філософію максимального збереження зубів, відновлюється зруйнований зуб штифтовими конструкціями з виготовленням традиційних цільнолитих металокерамічних, металопластмасових, комбінованих з опорою на власні зуби та девітальні імплантати. Використовується методика малоінвазивного препарування зубів з подальшим відновленням їх керамічними вінірами. Втілена та розвивається методика дентальної імпланти з використанням імплантів як опірних елементів.
Знімне протезування, також значно вдосконалилось і є ефективним рішенням у складних випадках. Виготовлення бюгельних протезів за традиційною методикою та з фіксацією на замкових кріпленнях, знімних протезів із термопластичних матеріалів (Акрон, Вертекс, Валпласт). Завдяки фізикохімічним властивостям цих матеріалів протези гіпоалергічні (нетоксичні) еластичні та естетичні, що покращує подальше звикання та використання даних протезів, соціальний комфорт, це є прекрасними прикладами введеної альтернативи. Застосування нових технологій і матеріалів у поєднанні з високим рівнем підготовки лікарів-ортопедів забезпечують надійне та довготривале користування зубними протезами.
Робота за хірургічним спрямуванням в поліклініці здійснюється як за загальноприйнятими методиками надання амбулаторної допомоги, так і за власно удосконаленими сучасними методиками хірургічного втручання. 


На базі КЛПЗ «Міська клінічна стоматологічна поліклініка» виконуються операції по вживленню дентальних імплантів, перед встановленням яких проводиться обстеження пацієнта на сучасному дентальному томографі. 

Аналіз дослідження на комп’ютерному томографі дає змогу визначити наявність необхідної кількості кісткової тканини. У випадку її нестачі виконуються маніпуляції по нарощуванню об’єму кістки, поміж яких можна виділити такі як синус ліфт, латеральну аугментацію та кісткові блоки. Якість кісткових замінників дуже висока, адже поліклініка використовує провідні світові бренди: «Botiss» та «Geistlich», в професіоналізмі яких не один лікувальний заклад України міг переконатися на власному досвіді. Упродовж тривалого часу поліклініка використовувала імпланти систем «Bredent Sky» і «Connect», але за рахунок швидких змін ринкових вимог та прагненні лікувального закладу йти в ногу з новими правилами, стандартами та тенденціями, «Міська клінічна стоматологічна поліклініка» придбала та вже почала використання всесвітньо відомої системи «Straumann».
Варто зазначити, що клініка дотримується умов надання гарантій на усі види виконаних робіт.

Крім того, за сприяння Луцької міської ради КЛПЗ «Міська клінічна стоматологічна поліклініка» є чи не єдиним закладом у Луцьку, який надає стоматологічну допомогу пільговим категоріям населення міста. 

А це – понад 50 тис. людей. Серед них: пенсіонери, люди з обмеженими можливостями, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС тощо. Колектив поліклініки впроваджує різні соціальні проекти, останнім із яких є надання стоматологічної допомоги учасникам Антитерористичної операції на Сході України. З початку року у закладі пройшли лікування 512 військових, 35 – запротезовано. Загалом проліковано 8480 осіб пільгових категорій.

За словами лікарів, стоматполіклініка – друга їхня домівка, адже тут вони проводять більше половини свого життя, а колектив та пацієнти стають справжньою сім’єю.
І хоча у м. Луцьку насправді дуже багато закладів, які займаються наданням стоматологічних послуг, котрі майже не відрізняються від тих, які пропонує міська поліклініка, але величезна кількість людей у КЛПЗ «Міська клінічна стоматологічна поліклініка» говорить сама за себе. 
Бо довіра пацієнтів – найкраща і найсправедливіша оцінка роботи. А якість обслуговування – це візитна картка колективу цієї передової стоматологічної поліклініки.


Ольга КОНОНЧУК.
Фото автора.

Контактна інформація

Адреса КЛПЗ «Міська клінічна стоматологічна поліклініка»: 43010, Україна, м. Луцьк, пр-т Волі, 39.
Тел. реєстратури: (0332) 24-05-60, (0332) 72-30-50.
Електронна пошта: stomat@lt.ukrtel.net
Сайт: http://stomat.lutsk.ua


З Днем медичного працівника!

У переддень професійного свята висловлюю велику повагу та подяку колективу нашого закладу за високий професіоналізм, ввічливість і гуманізм, професійну коректність та фаховість. А усім медичним працівникам Волині побажаю терпіння, спокою душі і стабільності. Від сім’ї – розуміння, від колег – підтримки, від пацієнтів – вдячності.
Наталія РЯБЧЕНКО, 
в. о. головного лікаря КЛПЗ «Міська клінічна стоматологічна поліклініка».


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%