Танком – по воротах!

Танком – по воротах!

Цивілізований світ глузує з проведення в Росії Чемпіонату світу з футболу. Сатиричний французький журнал «Charlie Hebdo», співробітників якого колись розстрілювали ісламісти, відгукнувся і на «московський мундіаль» влучною карикатурою.  


На ній – правитель Росії Владімір Путін сидить у башті на танку,гармата якого цілиться у футбольні ворота. Першим про це повідомив портал ua-football.com. Анонс номеру звучить так: «Мундіаль в Росії: трагікомедія в потьомкінському селі».

«Нагадаємо, що останні чотири роки, відколи Росія окупувала Крим, розв’язала війну на Донбасі, захопила в полон сотні українців, вторглась у Сирію, втручалась у внутрішні справи західних держав, в світі постійно лунали заклики позбавити Москву права проводити Мундіаль-2018. Однак Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА), головним спонсором якої є російська державна компанія Газпром, на такий рішучий крок не наважилась», – зазначають колеги з «Дзеркала тижня».

Нинішній Чемпіонат світу-2018 порівнюють з Олімпіадою 1936 р. у нацистській Німеччині, проведену Адольфом Гітлером, адже кожен кривавий режим за допомогою масштабного спортивного заходу намагається відбілити свою криваву репутацію…

Світлана КОМА.

На фото: актуальна карикатура з журналу  «Charlie Hebdo».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%