5 тис. волинян впіймали за «чаркою»

5 тис. волинян впіймали за «чаркою»

На Волині за розпивання спиртного та появу в громадських місцях у п’яному вигляді поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності понад п’ять тис. осіб.

Про це інформує прес-служба ГУНП у Волинській області.

У рамках профілактики пияцтва та алкоголізму, викорінення самогоноваріння дільничні офіцери поліції з початку року притягнули понад п’ять тисяч осіб до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 178 КУпАП. Йдеться про розпивання спиртного та появу в громадських місцях у п’яному вигляді. Окрім того, майже 600 жителів області поліцейські притягнули до відповідальності за самогоноваріння.

Співробітники поліції також проводять системні заходи щодо виявлення інших правопорушень законодавства у сфері виробництва й реалізації алкогольної продукції та недопущення обігу фальсифікованих алкогольних напоїв.  

 За інформацією управління превентивної діяльності ГУНП в області, протягом п’яти місяців на Волині згідно зі ст. 156 КУпАП за порушення правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами до адмінвідповідальності притягнуто 30 осіб, за придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього виробництва – 83 особи.

Окрім того, співробітниками ювенальної превенції виявлено 20 правопорушень за ст.175-1 КУпАП (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) серед неповнолітніх. Інспектори ювенальної превенції склали 10 протоколів за фактами продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, сім протоколів за порушення правил перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування.

За всіма фактами, виявлених правопорушень в сфері реалізації алкогольної та тютюнової продукції неповнолітнім до органів державної влади надіслані відповідні подання та інформації з метою вжиття заходів реагування до порушників законодавства. Так, упродовж року за  8 матеріалами, складеними територіальними підрозділами поліції області, з суб’єктів господарської діяльності, які допустили порушення законодавства та реалізували алкогольну та тютюнову продукцію неповнолітнім, адміністративними комісіями  було стягнуто штрафів на суму 2550 грн., підрозділами ГУ ДФС у Волинській області стягнуто штрафів на суму 47 600 грн, а також анульовано шість ліцензій на право здійснення торгівлі зазначеною групою товарів.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%