Художня виставка Володимира Немири

Художня виставка Володимира Немири

19 червня о 14 годині у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття персональної художньої виставки «НЕОЛОГІЗМИ від Володимира Немири».

Володимир Немира- член Національної Спілки художників України, відомий український митець зі Львова. Працює в галузі малярства, графіки. У 1993 році виїхав до США. Проживав у Чікаго, Нью-Йорку, Клівленді.

Модерністичний світогляд художника сформувався під впливом українських художників-модерністів Нью-Йоркської групи Юрія Соловія, Михайла Дзиндри, Емми Андієвської, котрі творили в США ще у 1960-х-1980-х роках. Абстракція, як спосіб самовираження, уже тоді переважала у творчості українського митця. На американському континенті Володимир Немира мав вісім персональних виставок.У 2008 році митець повернувся в Україну. 2008-2017 роки – майже десятиліття творчої праці, пошуків та досягнень. Новаторством позначені його пошуки у техніці кольорової монотипії.

Володимир Немира – митець тонкої духовної структури, заглиблений у філософське споглядання світу. Речі прості і побутові у його монотипіях набувають високого звучання і стають вагомим предметом його творчості. Асоціативне трактування станів природи, побутових і суспільних явищ простежується у монотипіях «Мокрінь», циклі «Полісся», «Лахи», «Скіфські баби», «Гобелен», «Тартак», «Горбатка», «Рубель», «Віче», «Танець», «Очікування» та в малярських полотнах «Під захистом», «Ярило», «Вам відчиниться» та ін.

Твори Володимира Немири зберігаються у численних музейних та приватних колекціях в Україні та закордоном.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%