На урядовому рівні

На урядовому рівні


Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час Міжнародної агропромислової виставки «Агро 2018» відвідав виставкову експозицію СГПП «Рать».  А гнідавські цукровари презентували проект спорудження нового біогазового заводу.

У Києві на території НК «Експоцентр України» 9 червня завершилася ювілейна ХХХ Міжнародна агропромислова виставки «Агро 2018».
Цього року Волинська обл. знову брала участь у виставковому заході. Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації на чолі з Юрієм Горбенком сформував колективний стенд області у павільйоні №7. В експозиції представили продукти харчування провідних підприємств харчової і переробної галузей АПК, продукцію сільськогосподарських товаровиробників. Загалом, область представляли 20 провідних підприємств.
Ювілейну ХХХ виставку «Агро 2018» урочисто відкрив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Цього року Уряд розпочав безпрецедентну програму підтримки агросектора, передусім фермерів і невеликих господарств. Йдеться про підтримку поголів’я – від 1,5 до 2,5 тис. грн «на голову» – залежно від потужності господарства, здешевлення будівництва тваринницьких комплексів, розвиток садівництва та ягідництва.
«Це все – наші інвестиції у розвиток України, у наше домінування на міжнародних ринках, – сказав Володимир Гройсман. – Впевнений, що сильний фермер – сильна держава. У нас сильне та велике майбутнє. Висловлюю вам (аграріям) підтримку».
Прем’єр-міністр України оглянув виставку, зокрема і волинські агропідприємства, які вирощують велику рогату худобу. Глава уряду поспілкувався із керівником СГПП «Рать» Луцького р-ну Віктором Шумським та директором ТзОВ «Баффало» Русланом Паш’яном. Від побаченого глава Кабміну залишився задоволеним, адже у СГПП «Рать», наприклад, досягли надоїв молока у майже 9 тис. літрів на одну корову. Господарство на виставці представило три телиці чорно-рябої молочної породи, яка вважається однією з найперспективніших.
«Волинь вирощує четверту частину худоби м’ясного напряму продуктивності в країні та має високі досягнення у продуктивності молочного скотарства – від 6 до 9 тис. літрів (надій на корову). Сьогодні на Волині є багато новацій, тому наша експозиція називається «Волинь – якість, технології, інновації», – прокоментував Юрій Горбенко.

З-поміж підприємств галузі переробки сільгосппродукції слід виділити ПАТ «Гнідавський цукровий завод», яке представило макет найпотужнішого інноваційного проекту з комплексом виробництва біокомпонентів і у перспективі – будівництво біогазової установки і остаточної очистки відходів виробництва цукрових буряків. 
Загалом учасники виставки відзначили один із найгарніших стендів в павільйоні експозицій областей України – локацію Волині, яку прикрашав макет Гнідавського цукрового заводу, одного з лідерів галузі. Показали на ньому й проект біогазового заводу, будівництво якого компанія планує завершити за 2 роки. За словами заступника директора підприємства Людмили Стемковської, інвестиції в об`єкт складуть 290 млн грн, а його запуск зробить роботу заводу максимального енергоефективною.
І ще одна символічна подія відбулася на «Агро 2018», коли за участі Володимира Гройсмана відбулося підписання документів про передачу земель сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у розпорядження об’єднаних територіальних громад. Аналогічні заходи синхронно пройшли в усіх областях у режимі онлайн.

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації: Володимир Гройсман спілкується з Віктором Шумським; гендиректор «Гнідавського цукрового заводу» Ростислав Новосад (зліва) зі своїми колегами.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 44%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%