Під грифом «таємно»

Під грифом «таємно»

Розборки в Луцьку, про які стало відомо ще 15 грудня, чим далі, тим таємничіші.

І це попри те, що вже зараз мали би бути відомі бодай результати експертиз, за проведення яких розповіла міліція.

Керівник сектору зв’язків із громадськістю обласного управління МВСУ Оксана Блищик зазначила: крім уже оприлюднених даних за фактом хуліганства, жодного нового повідомлення міліція озвучити не може. Причина – юридично підкований захист пана Курляндського.

В пошуках інформації з перших уст «Волинській газеті» вдалося зв’язатися із самим Дмитром Валерійовичем. І фігурант кримінальної справи повідомив, що дійсно довгий час перебував у медичному закладі Луцька. Зараз у лікарні вже не лежить. Та оскільки отримав серйозні травми, то продовжує відновлювати стан здоров’я, за послугами звертаючись до спеціалістів денного стаціонару.

На запитання ж, які стосуються власне стрілянини, Дмитро курляндський зазначив: раніше він уже розповідав журналістам про інцидент тієї ночі. Але, на жаль, чимало інформації було перекручено і спотворено. Тож аби не зашкодити своїм захисникам, зараз він нічого коментувати не буде:

– Поки що триває розслідування. Скільки часу воно займе, не відомо. Тому повернутися до розмови пропоную після його завершення.

Відтак на розгляді лишаються декілька причин інциденту, що переріс у стрілянину. Одні кажуть, нібито це був самозахист адвоката від групи молодиків, можливо – так званих гопників, для яких захмелілий перехожий – легка жертва для грабежу. Другі припускають, що це сам побитий власною поведінкою спровокував компанію до операції «Знешкодження». Треті міркують: вся ця історія кимось підігріта чи замовлена.

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 50%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 22.4%
Мене це не стосується. (8) - 10.5%