«Накопичення автівок – явище ситуативне»

«Накопичення автівок – явище ситуативне»


Прикордонники звітують, що черги на «Ягодині» – з вини «Устилуга».

Доки польська сторона «наводить марафет» на території свого пункту пропуску «Зосин», через український ПП  «Устилуг» ліпше не їхати.

Однак, подорожуючі, які цим правилом скористалися та скерували на міжнародний пункт пропуску «Ягодин», цими вихідними опинилися у довжелезній черзі.

Як розповіли очевидці, черга на виїзд із Польщі вони долали близько п’яти годин. А в’їзд в Україну зайняв близько трьох годин.

Утім, начальник штабу Луцького прикордонного загону Олег Шевченко запевнив: його підопічні на «Ягодині» працюють ритмічно, статистика пропускної спроможності не знизилася. А вся причина в тому, що, по-перше, перед святами дуже багато наших громадян їдуть на закупи до Польщі, а по-друге – ритмічно не працює ПП «Устилуг».

– Щоб реагувати на зміни в обстановці, пов’язаної зі зібльшенням руху в пунктах пропуску, на спільній ділянці державного кордону українські та польські вартові будуть проводити спільні патрулювання під час свят на під’їзних дорогах до пунктів пропуску, – зазначив підполковник Шевченко. – А в разі необхідності Державна прикордонна служба залучить додаткових працівників у штат МПП «Ягодин» кількістю шість осіб.

Утім зараз, вважає начальник штабу Луцького загону, такої потреби ще немає.

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

Фото автора.

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (168) - 31.1%