Луцьк – не Люблін

Луцьк – не Люблін Адміністрація міста Люблін оштрафувала «Богдан Моторс» за браковані луцькі тролейбуси.
Навесні ц. р. корпорація «Богдан Моторс» та польська компанія Ursus підписали контракт на постачання 38-ми тролейбусів вартістю 21,7 млн дол.   До середини 2014 р., згідно з домовленостями, у Люблін має прибути 12 тролейбусів, решта 15 – до кінця 2015-го.  Але не встигли тролейбуси луцького виробництва «освоїти» дороги Любліна, як муніципалітет міста оштрафував українсько-польський консорціум на 1,2 млн злотих (384 тис. дол..) за … несправності, виявлені у процесі експлуатації першої партії транспортних засобів. Про це повідомило видання «Ліга» з посиланням на «Люблінський кур’єр».
Наразі у місті курсує 4 з 5-ти тролейбусів від «Богдан Моторс». Як стверджують в Любліні, виробник уже виправив недоліки. Зокрема, у тролейбусах не працювала система оповіщення, не було запасних коліс та не завжди відчинялися двері. Штраф за несправності лише в одному тролейбусі сягнув 146 тис. грн.
Корпорація «Богдан Моторс» має завод з виробництва легкових автомобілів потужністю 120-150 тис одиниць в Черкасах (Lada, Hyundai, комерційні автомобілі під власним брендом) та автобусів і тролейбусів в Луцьку потужністю 6 тис одиниць в рік. Як повідомляла напочатку року прес-служба компанії, "Богдан" був «змушений»  активно шукати ринки збуту в Європі, оскільки в Україні відсутнє фінансування і державні програми оновлення міського електротранспорту та державна політика стимулювання ринку: "Склалася парадоксальна ситуація - в той час як Україна за гроші платників податків закуповує в Європі уживаний небезпечний електротранспорт, Європа готова купувати українську продукцію, тому що вона не поступається європейській техніці за технічними характеристиками, але при цьому дешевше", - зазначав прес-секретар Сергій Красуля
Тим часом у 2012-му на вулицях луцька з’явилися люблінські тролейбуси, що вже були у вжитку. Вони слугували полякам 20 років! для луцького підприємства електротранспорту придбали 10 транспортних засобів вартістю 65 тис. кожен з урахуванням розмитнення.
Олена ЛІВІЦЬКА.
На фото: луцькі «рогаті» .

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 51.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23%
Мене це не стосується. (6) - 8.1%