Олімпійський день

Олімпійський день


Студенти коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки взяли участь у Всеукраїнському забігу «Зелена миля».

Олімпійський день, який об’єднав студентство з різних регіонів України, ініційований Міністерством освіти і науки України спільно зі Спортивним студентським союзом України та Національним олімпійським комітетом України       
Традиційний спортивний захід відбувається з метою пропаганди охорони навколишнього середовища засобами фізичної культури і спорту, формування здорового способу життя та залучення студентської молоді до регулярної фізичної активності, підвищення рухової активності студентів та зміцнення здоров’я, популяризації та подальшого розвитку фізичного виховання, піднесення олімпійських цінностей та ідеалів спорту як одного із засобів гармонійного розвитку людини. 
Підбиваючи підсумки  Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018», відзначено високий спортивний рівень та достатню фізичну готовність учасників змагань. Усі отримали дипломи, а також гарний настрій від особистого внеску у спортивний захід загальнонаціонального рівня.  

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.7%
Банкет під час чуми (24) - 55.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.3%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 20.9%
Мені байдуже (1) - 2.3%