У Луцьку – транспортний колапс

У Луцьку – транспортний колапс

Жоден тролейбус і автобус, що у віданні Луцького підприємства електротранспорту, не вийшов сьогодні на маршрут. Його працівники страйкують.

Хоча про такі наміри нібито звучало попередження, більшість лучан про плани страйкарів дізналися тільки зранку, коли безрезультатно чекали «соціального» транспорту.

У Луцькій міській раді, куди звернулися за інформацією, повідомили: зараз на підприємство виїхало керівництво міста і буде розбиратися в ситуації. Сам же міський голова Микола Романюк до працівників ЛПЕ не виїхав лише тому, що зараз мусить вести сесію міської ради.

Однак за причини вранішньої ситуації кондуктори підприємства ділилися з пасажирами ще напередодні. Суть її полягає у заборгованості по зарплаті.

– В листопаді нам дали 400 гривень за вересень. А на більше, сказали, коштів нема, – поділився один із працівників ЛПЕ.

Причиною ж такої заборгованості є неповернення з Держбюджету компенсації за перевезення пільговиків, яка виникає вже не вперше і не тільки в Луцьку.

Попередні роки, щоб домогтися заробленого, страйкарі тривалий час «бойкотували» роботу, виступали на сесіях міської та обласної рад, писали звернення до найвищого керівництва держави.

Чим і коли закінчиться нинішня акція протесту, поки не відомо.

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

Фото автора.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (169) - 31.2%