Валентин Кухарик виграв суд

Валентин Кухарик виграв суд

Екс-начальника територіального управління юстиції у Волинській області Валентина Кухарика, якого звільнили 26 лютого 2018 р., поновили на посаді рішенням суду. Але, як показує практика подібних справ, реально повернутися на попередню посаду важко, але – можливо.


21 червня 2018 р. у Волинському окружному адміністративному суді Валентин Кухарик під час судового засідання заявив, що вважає своє звільнення протиправним, а не «за власним бажанням».  

«26 лютого з незрозумілих мені причин, без мого волевиявлення, мене звільнили з посади. Я жодної заяви не писав, бажання звільнятися не мав. Я понад 18 років працюю у цій галузі і знаю, як пишуться заяви на звільнення і які там мають бути реквізити», – наводять слова Валентина Кухарика колеги з порталу «ВолиньPost».

Натомість представники Міністерства юстиції України та територіального управління юстиції у Волинській області говорили про інше, мовляв, процедуру провели належним чином, він заяву на звільнення не відкликав та не звертався до правоохоронців щодо тиску.

«У підсумку, суд вирішив визнати протиправним наказ Міністра юстиції Павла Петренка про звільнення Валентина Кухарика та поновити його на посаді, а також відшкодувати кошти за вимушений прогул – 154 тисячі гривень», – зазначається.

Слід нагадати, що за останній час це вже мінімум третій факт поновлення на посаді керівників тих чи інших державних органів. Насамперед слід згадати поновлення на посаді прокурора Волинської області Анатолія Коцури та директора Державного архіву Волинської області Марії Багнюк. Щоправда, перший попрацював після повернення менше 2 місяців і був переведений на роботу за межі області, а другу одночасно з виконанням судового рішення попередили… про звільнення.

Світлана КОМА.

На фото з архіву «Волинської газети»: Валентин Кухарик у службовому кабінеті.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%