На пошту у Ратне – з Латвії та Білорусі!

На пошту у Ратне – з Латвії та Білорусі!

Звісно, не дивина, що у смт Ратному частенько гостюють білоруси: вони ратнівчанам значно ближчі сусіди, ніж, скажімо, ми, лучани. Але коли поштовики стали розповідати про те, що білоруси та латвійці їдуть до них спеціально, аби відправити бандероль, то це дещо здивувало. Причому – неймовірно приємно.

Спостерігати за роботою поштовиків у Ратному мала нагоду у день передплатника. Скажу коротко: люду – повнісінько (це й не дивно, бо тут на близько 10 тис. душ населення – 9 працівників), категорія клієнтів – різна. Тож не раз чула, як дівчата по кілька разів пояснювали одне й те ж: спокійно, посміхаючись. Начальниця Наталія Сашко та її заступниця Людмила Касянчук у поле зору потрапляли вкрай рідко: їх довелося лише чути, точніше – стукіт печатки: вони сортували листи та бандеролі.


– Нам посилки з Білорусії, Латвії здають. Кажуть, що гарно обслуговуємо. Та й у нас дешевше, – розповідає Людмила Касянчук. – Один клієнт уже років із 5 поспіль приїздить, аби переслати за кордон матрьошки. Часто шлють у США вишиті картини. А ще багато білорусів перебувають у наших виправних колоніях – їм висилають передачі.


Звісно, не всі клієнти й не завжди дякують. Жінки зізнаються, що буває всяке, але гострі кути намагаються згладжувати.

– А ще ми видаємо кредити, квитки на потяги. От скоро оберемо Діда Мороза та Снігуруньку і поїдемо у домівки ратнівчан із вітаннями – кур’єрська доставка, – усміхається Наталія Сашко. – Минулоріч у нас таких замовлень із 8 було.

Світлана ДУМСЬКА.

 

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%