Чи якісний новорічний товар?

Чи якісний новорічний товар?


Перевіряти взялися фахівці Інспекції з питань захисту прав споживачів у волинській області. І встановили таке: порушення є у 5 господарюючих суб'єктів ( а це – 83% від перевірених).

Всього перевірено 1601 штук товарів на суму 23,2 тис грн, забраковано та знято з реалізації 836 штук товару на суму 8,23 тис грн, що становить 36 відсотки від суми перевірених.

Варто зазначити, що побутові піротехнічні вироби реалізуються господарюючими суб'єктами відповідно до вимог «Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів», затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 23.12.2003 № 1649.

Продаж побутових піротехнічних виробів здійснюється у спеціалізованих відділах (секціях) торговельних закладах з універсальним асортиментом товарів. Побутові піротехнічні вироби  надходять у продаж за наявності інструкції з застосування та документів, які підтверджують їхню якість та походження.

Однак під час перевірок встановлено реалізацію товарів новорічного святкового асортименту без необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації для споживачів про найменування товару, місцезнаходження виробника, дату випуску, склад матеріалу, правила ефективного та безпечного використання, міри пожежної безпеки та інструкція по зборці ялинок.

За результатами перевірок до адміністративної відповідальності 5 осіб на суму 0,9 тис. грн та застосовано адміністративно-господарські санкції на суму 2,6 тис. грн.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%