Світ природи

Світ природи

ПРАЦІВНИЦІ ЛУЦЬКОГО ЗООПАРКУ ВИХОДИЛИ ТИГРЕНЯ

У луцькому зоопарку рятують новонароджене тигреня, від якого відмовилася його мати. На третій день після появи дитинчати – тигриця припинила годувати малечу. Замерзлу і голодну новонароджену хижачку з вольєра забрали. Попри те, що в луцькому звіринці дотепер не з'являлися на світ великі кішки – тигреня працівникам вдалося виходити.

Нині тигреняті на ім'я Триша вже два місяці. Вона жвава і має добрий апетит. Хоча у перші дні після народження могла загинути від голоду. Мати-тигриця відмовилася від свого первістка.

«Якщо перші дві доби малеча тихенько спала, то вже на третю добу вона, вочевидь, перестала її годувати. І вона, звичайно, кричала маленька, привертала до себе увагу і це був одним із показників, що вона її перестала годувати. Тому треба було рятувати ситуацію», – згадує директор Луцького зоопарку Людмила Денисенко.

Нині за Тришею доглядають четверо працівників звіринця. На ніч тварину по черзі забирають додому, бо і вночі її треба годувати.

«Це і невиспані ночі, кожних дві години годування, не спиш навіть. Встаєш, переживаєш, як вона себе почуває, дивишся. І зранку на роботу з нею їдеш. За добу тигреня споживає до 300 мілілітрів молока, плюс свіжі перепелині яйця, риба та м'ясо», – пояснює працівниця зоопарку Олена Самчук.

Для відвідувачів Триша – справжня місцева зірка. Від охочих погладити та сфотографувати її – немає відбою.

У зоопарку не втрачають надії, що тигриця все ж прийме своє потомство. Тож щодня приносять до неї Тришу. Окремого пристосованого вольєра для тигреняти у звіринці немає. Якщо дорослі тигри її не визнають, то малу хижачку доведеться віддати до іншого зоопарку.

Олег ТКАЧУК,

«5 канал».

На фото зоопарку: Тигреня Триша.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%