Шацькі гімназисти

Шацькі  гімназисти


Одинадцятикласники ОЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія» смт Шацьк попрощалися з рідним навчальним закладом. 

В актовій залі Шацького лісового коледжу імені В. Сулька зібралися вчителі, батьки, родичі і друзі 26 винуватців свята. За гарною українською традицією, випускники разом зі своїм класним керівником Вітою Сулім зайшли до приміщення крізь арку з вишитих рушників. Юні, красиві, усміхнені – випускники раділи, що після всіх шкільних випробувань, після нелегких іспитів зовнішнього незалежного оцінювання вони дочекалися цієї особливо пам’ятної миті свого життя.
Першим зі сцени привітав випускників директор школи Валерій Михальчук, який вручив золоті медалі відмінникам навчання Богдані Курчак та Елізі Лисій.
Інші одинадцятикласники отримали свідоцтва про закінчення загальної середньої освіти та грамоти за активну участь у шкільному житті.
Емоційними стали виступи класного керівника Віти Сулім і першої вчительки Людмили Зуб. Привітали випускників Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, Людмила Цевух, в. о. Шацького селищного голови, від батьків – мама золотої медалістки Алла Курчак.
Випускники підготували гарну концертну програму. Для гостей грали на гітарі і співали Тетяна Шумук та Ілона Савчук, на піаніно – Тарас Денисюк, випускники танцювали вальс, читали вірші, пісенні композиції виконували вокальна група дівчат, а також мама з донькою-випускницею Наталія і Ніна Дунці. Кожен номер був ніжним, щирим, чуттєвим і супроводжувався то щасливими усмішками, то сльозами радості. Подарунком для випускників стали виступи танцювального колективу «Первоцвіт» (керівник Валентина Демакова) та юної солістки Соломії Сахарук.
Наостанок всі присутні переглянули на великому екрані фільм про шкільне життя та відпочинок учнів 11 класу 2018 року випуску.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.
Фото із сайта «Район.Шацьк».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%