Посадовиця Держаудитслужби двічі програла суд

Посадовиця Держаудитслужби двічі програла суд

За принципової позиції прокурорів посадовицю Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області таки притягнуть до відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією.
 Про це інформує прес-служба прокуратури області.
Апеляційний суд Волинської області, дослухавшись до доводів прокурорів, залишив без змін постанову Луцького міськрайонного суду, якою до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, притягнуто заступника начальника одного з відділів Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області.
Як повідомлялося раніше, посадовиця, всупереч вимогам Закону України "Про запобігання корупції", не повідомила про суттєві зміни в майновому стані, відчуживши, а у подальшому придбавши об’єкти нерухомості, вартість яких у 50 разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
Її було визнано винною у порушенні додаткових заходів фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 1700 грн.
Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, посадовиця оскаржила його в апеляційному порядку, проте апеляційний суд  залишив рішення Луцького міськрайонного суду в силі.
Рішення апеляційного суду набрало законної сили і оскарженню не підлягає.  
Наш кор.
Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%