Розженуть парламент чи залишать?

Розженуть парламент чи залишать?

Розпуск нинішнього парламенту та проведення дочасних виборів до Верховної Ради України є малоймовірним. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив український політик, екс-віце-прем’єр-міністр Роман Безсмертний, який уже заявив, що балотуватиметься на посаду Президента України навесні наступного року.


«Це лише дискусії, бо від нинішньої розстановки сил, особливо від такої «продуктивності» Верховної Ради виграє в першу чергу Президент, в другу – уряд. Тому розмови будуть лише розмовами. Я переконаний, що на таке рішення Президент Петро Порошенко не наважиться», – сказав він.

Політик вважає, що глава держави через чисельну фракцію «Блок Петра Порошенка» все ще контролює ситуацію, про що свідчить ситуація навколо обрання членів ЦВК. Відтак, він «не бачить його інтересу в нинішній ситуації приймати рішення щодо розпуску парламенту».

«Президент як гарант дотримання Конституції вправі сам приймати рішення, оцінюючи поняття наявності коаліції. Але, як показав останній рік, він не зацікавлений в тому, щоб активізувати діяльність парламенту. Тим більше дуже серйозним потрясінням може стати формування нового уряду. Відтак він і в цьому не зацікавлений, особливо в умовах виборчої кампанії, яка фактично розпочнеться восени. Вважаю, що нинішні розмови – це лише тактичний інструмент тиску на опозиційні сили та певний політиків в парламенті та поза ним», – зауважив Роман Безсмертний.

Але ймовірність дострокового припинення діяльності цієї Верховної ради України, зважаючи на її рекордно низький рівень популярності серед населення, таки зберігається.

Наш кор.

На фото Ольги КОНОНЧУК: Роман Безсмертний під час спілкування з волинськими журналістами в м. Києві.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (224) - 44.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 29%