Гунчик – на пенсії?

Гунчик – на пенсії? Ще 22 березня ц. р. Володимир Гунчик, чинний депутат облради від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», був звільнений із посади голови облдержадміністрації. На урочистостях із приводу його відставки та призначення Олександра Савченка глава держави заявив, що Володимир Петрович «отримав нову цікаву пропозицію» і невдовзі працевлаштується. І що?

 

Сам Володимир Гунчик також пообіцяв упродовж місяця скликати прес-конференцію та розповісти, де застосує свої знання, досвід і професіоналізм навіть після досягнення пенсійного, 60-річного віку. Але минуло вже понад 100 днів, а всі мовчать, в якій же іпостасі виступить екс-губернатор.

Тому «Волинська газета» звернулася в Адміністрацію Президента України Петра Порошенка, аби дізнатися істину з першоджерел.

«На Ваш лист щодо подальшої роботи Володимира Гунчика, який відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка від 22 березня 2018 р. №73/2018 звільнений з посади голови Волинської обласної державної адміністрації в зв’язку з переходом на іншу роботу, адресований Главі Адміністрації Президента України Ігорю Райніну (25 червня 2018 р. надійшов до Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації), не може розглядатися як запит на інформацію», – відповіла керівник Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України Світлана Кондзеля.

Далі Світлана Зіновіївна подала розгорнутий варіант тлумачення частини 1 статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», в якому спробувала пояснити, з яких підстав в Адміністрації Президента України не можуть відповісти, чому Володимир Гунчик досі не працевлаштований на новому місці роботи і коли це взагалі відбудеться.

Як стало відомо з джерел, котрі заслуговують на увагу, конкурс на посаду заступника ДП «Укроборонпром» екс-очільник виконавчої влади нашого краю не пройшов, проте ця інформація потребує уточнення.

Сам Володимир Гунчик із цього приводу ніяких публічних заяв не зробив. У тому числі і на персональній сторінці в мережі Фейсбук.

Світлана КОМА.

На фото автора: відповідь із Адміністрації Президента щодо інформації про працевлаштування Володимира Гунчика.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%