На здоров'я!

На здоров'я!

11 липня відбулося урочисте відкриття відреставрованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3, що розташована на вулиці Корольова, 3 (мікрорайон Вересневе).

На відкриття прибули виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук, перший заступник міського голови Григорій Недопад, начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук, медики та чимало мешканців прилеглих вулиць.

Екскурсію оновленим медзакладом провела головний лікар КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Лідія Кривдік. Знаково, що святкову стрічку перерізала 85-річна жителька мікрорайону Надія Івнівна. Григорій Пустовіт наголосив, що цей заклад працюватиме для людей, тому і відкривати його повинні люди.

Перший етап реконструкції приміщень розпочато у 2017 році, на що із бюджету міста було виділено 3млн грн. Для завершення робіт, придбання медичного та господарського обладнання, забезпечення м’яким інвентарем, а також облаштування прилеглої території з освітленням і капітального ремонту підсобних приміщень, в поточному році було додатково виділено 10,3 млн грн. Освоєння коштів проводилось управлінням капітального будівництва Луцької міської ради. Роботи виконані підрядником ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» на високому рівні, з використанням сучасних будівельних матеріалів та енергозберігаючих технологій.

Амбулаторія загальною площею 115 кв. м обслуговуватиме майже 5500 мешканців, з них 1017 – діти. Тут діятимуть 4 кабінети сімейного лікаря, гінекологічний кабінет, кабінет стоматолога. Раз на тиждень сюди приїжджатиме невропатолог, а після ремонту амбулаторії на вул. Бенделіані, плануються і візити офтальмолога.

Також тут працюватиме лабараторія. Пацієнти зможуть зробити аналіз крові, загальний аналіз сечі, аналіз на глюкозу та холестерин, кардіограму. Можна буде пройти й обстеження на велоергометрі, який визначає скриту стенокардію.

Крім того, функціонуватиме і денний стаціонар, що значно полегшить життя хворим, які проживають на прилеглих вулицях.

«Ми намагалися зробити по-максимуму для людей. І хоча, для сімейної амбулаторії не передбачається наявність денного стаціонару, ми це зробили з власної ініціативи», – зазначила Лідія Кривдік.

Також у закладі діє аптечний пункт, появу якого з нетерпінням чекали мешканці мікрорайону, а з часом тут буде облаштовано пункт базування бригад екстреної медичної допомоги.

І лучани, і керівництво міста позитивно оцінили виконану роботу, і висловили надію, що надання медичних послуг стане більш доступним та комфортним.

Довідково. Прийом в амбулаторії буде здійснюватися з 8.00 до 19.00 години щоденно, в суботу з 9.00 до 15.00 години, неділя – вихідний день.

Ольга КОНОНЧУК.

Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%