У Луцьку стартує благодійна акція «Скоро до школи»

У Луцьку стартує благодійна акція «Скоро до школи»

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради восьмий рік поспіль проводить благодійну акцію «Скоро до школи» для дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

«Кожна дитина заслуговує на свято, на втілення своєї маленької дитячої мрії. На жаль, не завжди батьки мають подібні кошти, щоб повноцінно зібрати дитину до школи, щоб вона не почувалася обділеною поряд з іншими дітьми.

Ми закликаємо усіх небайдужих жителів міста долучитися до проведення акції. Усі охочі можуть подарувати дітям, які потребують особливої соціальної підтримки, шкільну форму, ранці, зошити, щоденники, альбоми, олівці, фломастери, ручки, обкладинки для книг та зошитів, клей, кольоровий папір, пластилін та інше канцелярське приладдя», - повідомляють організатори.

Акція «Скоро до школи» триває з 10 липня по 10 серпня 2018 року.

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради працює з дітьми з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми з особливими потребами, дітьми внутрішньо переміщених осіб, дітьми загиблих воїнів АТО та дітьми учасників АТО. Таких дітей шкільного віку на обліку управління перебуває 1589.

Подарунки для школяриків можна приносити в управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради з понеділка по четвер з 8.30 до 17.30 год., у п’ятницю – з 8.30 до 16.15 год. за адресою: м. Луцьк, пр. Соборності, 18 (праве крило ДРАЦСу). Контактний телефон: (0332) 716772, 715005.

Зібрані подарунки буде вручено дітям напередодні Дня Незалежності України.

Наш кор.

Фото з відкритих джерел.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%