Свято… біля смітника

Свято… біля смітника

Незалежна православна громада «Христового воскресіння» завдяки сприянню міськради свого час отримала земельну ділянку для будівництва храму. І в цьому році церква по вул. Івана Франка, неподалік колишнього бюро судмедекспертизи, таки постала. Але віряни зіткнулися з несподіваною проблемою: прямо біля входу на територію храму досі стоїть контейнер для збору побутового сміття!

 

Його зазвичай використовують мешканці кількох житлових будинків, розташованих поруч. Логічно розмірковуючи, цю потрібну людям металеву конструкцію можна було б перемістити на кілька десятків метрів убік, але виявилося, що це – велика проблема. Всі хочуть викидати сміття, але ніхто не хоче, щоб контейнер для його збору стояв під їхніми вікнами. Тому все повернулося на круги свої, тобто, до церковної брами.

Тож православні віряни, які відвідують новий і красивий храм під час Богослужінь, змушені крокувати до ікон і священослужителів на чолі з єпископом Олегом Ведмеденком через… сміття. В тому числі й на такі великі свята, як сьогоднішнє Петра і Павла… 

Аналогічна картина очікує й дітей та дорослих, які відвідують розташовану тут Біблійну школу духовного вдосконалення...

Світлана КОМА.

На фото автора: сміттєвий бак біля входу в православну церкву, свято Петра і Павла…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (225) - 44.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 28.9%