У Луцьку пройде фестиваль Швейцарського кіно

У Луцьку пройде фестиваль Швейцарського кіно

Вже цієї п’ятниці, 13 липня, о 19:00 у приміщенні Молодіжного центру Волині (вул. Градний узвіз, 5) пройде кінопоказ в рамках фестивалю Швейцарського кіно.

Організатором події у місті виступить команда «Lutsk Night Cinema». Для перегляду організатори обрали стрічку «Божественний порядок» (2017).

Цей фільм належить до драматичних. Він триває 96 хвилин. Транслюватимуть кінострічку мовою оригіналу (німецькою) з українськими субтитрами. Фільм вийшов на екрани минулого року, а вже цьогоріч потрапив до п’ятірки фестивальних кандидатів.

Показ є абсолютно безкоштовним, також на заході передбачений кава-брейк, безкоштовна поліграфічна продукція від організаторів та фотозвіт.

Із собою брати нічого не потрібно, крім друзів та бадьорого настрою. Глядачі розміщуватимуться на стільцях. Реєстрація відсутня. Оскільки даний кінопоказ проходить лише один раз, організатори рекомендують не пропустити такої унікальної нагоди.

Покази в рамках цього фестивалю проходять за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.

Трейлер даного фільму можна переглянути тут. Детальніше про кінопоказ можна дізнатися у спільноті організаторів події у Луцьку.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (225) - 44.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 28.9%