Іванів гриб

Іванів грибНапередодні купальського свята жителька с. Прилісне Маневицького р-ну Ольга Вакуліч вирішила назбирати Іванових грибів. Та по лісі того дня їх було щось не густо. Вирішила прочесати ще крайлісся. Вийшла на поле і ахнула від здивування: неподалік дерев вже на полі у житі ріс гриб-велетень. Певне заблукав правдивець чи не дійшов до лісу?

– Цей боровик був такий величезний, що в мене аж дух забило від захвату? – каже жінка. – Одразу подумалось, а куди ж я його покладу. Адже на гриби взяла десятилітрове пластмасове відерце.
Та на цьому її здивування не закінчилися. Біля Іванового гриба-велетня знайшла ще п’ять меншеньких. Для цих відерко й знадобилося.
Гриба-велетня одразу сфотографувала і переслала світлину братові Віталію Каращуку, який працює директором ДП «Ківерцівське ЛГ», мовляв, чи ростуть такі гриби у твоїх лісах?
– Таких, хоч я і лісівник, ніколи раніше не бачив, – зізнався Віталій Миколайович. – Він вартий книги Гіннеса.
Нам невідомо, скільки заважив правдивець, але одного його вистачило, щоб нагодувати все сімейство Ольги Миколаївни– чоловіка, двох синів, ще й батьків, які живуть неподалік. До речі, Ольга Вакуліч, як і її брат, довгий час працювала лісівничкою, була майстром цеху  і бухгалтером ДП «Городоцьке ЛГ», тепер відповідає за фінанси у приватному підприємстві.
Гриб-велетень більший за відро. У цьому може кожен переконатися, глянувши на фото.

Сергій ЦЮРИЦЬ.

Фото Ольги ВАКУЛІЧ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (225) - 44.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 28.9%