Правда одним реченням 12.07.2018

Правда одним реченням 12.07.2018

…Перестало битися серце контрактника 14 ОМБр Івана Борсука, який помер 8 липня у Харківському військовому госпіталі внаслідок важкого поранення, отриманого на фронті наприкінці червня.
.…Начальник ГУ Нацполіції у Волинській області генерал поліції 3 рангу Петро Шпига повідомив облраду, що штатна чисельність підрозділів поліції порівняно з чисельністю УМВС України у Волинській області скоротилася більш як на 500 одиниць і є однією з найменших в Україні.
…У Нововолинську посеред ночі позашляховик протаранив машину «швидкої допомоги» і втік із місця ДТП, тоді як чергового лікаря довелося госпіталізувати.
…Влада німецького міста-побратима Цвіккау запросила 10 володимир-волинських учнів та студентів побувати в ФРН на відзначенні Днів молоді-2018, чим юні волиняни успішно скористалися.
…В Ківерцівській райдержадміністрації, крім екс-заступника голови Сергія Третяка, знову знайшли корупціонера: начальника управління соціального захисту населення Валентину Розум за зверненням прокуратури оштрафували за приховування факту придбання дороговартісного автомобіля.
…6 липня, у День визволення Ковеля від нацистських загарбників, заступник міського голови Ігор Прокопів вручив матеріальну допомогу учаснику боїв за місто в 1944 р. Федору Васейку.

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (225) - 44.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 28.9%