Гороскоп-2014

Гороскоп-2014


Наближається Новий рік. Для кожного з нас – це чарівне свято, що обіцяє зміни на краще. Отож, чого чекати в рік Синього Коня?

ОВНИ. 2014-й обіцяє стабільність і фінансовий підйом. Але доведеться багато попрацювати для такого результату. Саме в новому році буде максимально легко позбутися шкідливих звичок. Надзвичайно сприятливий час для створення власного сімейного гніздечка.


ТЕЛЕЦЬ. Отримують шанс на зміну професійної діяльності. Ті, хто зуміє провести правильну переоцінку свого життя, впритул наблизяться до заповітної мрії і досягнуть успіху. У самотніх зав’яжуться яскраві і перспективні стосунки саме в другій половині року. Будьте уважнішими до близьких.


БЛИЗНЮКИ. Зірки радять переглянути свої погляди на життя. Зміни на краще в майбутньому році варто почати з ремонту. Самотні знайдуть другу половинку. А ось деякі одружені потерплять крах сімейних взаємин, щоправда, це стане початком більш успішних зв’язків.


РАК. Будьте більш економними і розумними у своїх витратах. Успіху зможуть досягти ті, хто акцент зробить на стабільну роботу, а не на сумнівні проекти. Як результат – отримаєте бонуси: премії, нові перспективні знайомства, підвищення на посаді. Новий рік подарує і нові романтичні пригоди, і зміцнення стосунків із коханими.


ЛЕВ. Зірки віщують зміни на краще в особистому житті. В іншому ж варто постійно розвиватися і ставити перед собою нові цілі. Найбільшу кількість позитивних емоцій астрологи прогнозують на період із травня по вересень. Щодо матеріальної сфери, то в першій половині 2014-го фінансова ситуація особливою стабільністю не відрізняється. Друга половина року трохи краща, але великих грошей все ж не очікується.


ДІВА. 2014-й складається з позитивних прогнозів: можливий різкий кар'єрний ріст, який зумовить поліпшення матеріального благополуччя, є перспектива купівлі землі та нерухомості. Ймовірне розширення кола знайомств. Саме через спілкування з людьми зможете розкрити ті грані вашого характеру, які до цього моменту перебували в тіні.


ТЕРЕЗИ. Астрологи радять розробити чіткий план дій. Також зірки радять прислухатися до своєї інтуїції. Зірки радять бути терплячішими з близькими. Для самотніх є ймовірність спроби відновлення стосунків із колишніми коханими, які захочуть повернутися.


СКОРПІОН. Ретельно продумуйте кожне рішення, так як помилка може дорого коштувати. Зате працьовитість обов'язково винагородиться поліпшенням матеріального стану. Найбільших благ варто очікувати наприкінці весни і на початку осені. Зірки сприяють придбанню власного житла.


СТРІЛЕЦЬ. Зірки настійно рекомендують відкрити свій творчий потенціал, адже наближається найвдаліший час для його розвитку і вдосконалення. В першій половині року відчуєте потребу в насиченому і активному інтимному житті. Самотні можуть поринути у вир чуттєвого флірту і яскравих романтичних пригод.


КОЗЕРІГ. Рік Коня пройде під знаком активності, будь-яка найскладніша робота виявиться до снаги, а в скрутну хвилину на допомогу прийдуть друзі. Чекайте здійснення заповітних бажань. Дехто знайде для себе нові хобі. Гарний час для того, щоб познайомитися з новими людьми. Ті, хто в парі, відчують тимчасове бажання усамітнення. Але це минеться вже в березні, і виникне потреба в близькості з коханою людиною.


ВОДОЛІЙ. Успіх прийде до тих, хто не побоїться освоювати нові вершини. Повна зміна іміджу та стилю теж обіцяє зміни на краще. Вже перший місяць нового року може принести приємну романтичну пригоду. Обранцем стане людина з найближчого оточення. Ті, хто давно в парі, насолодяться новим спалахом закоханості до другої половинки.


РИБИ. Чекає багато подорожей. Зможете проявити себе в нових сферах – науці, творчості, спорті. Відпочинок, запланований на травень-червень, порадує незабутніми враженнями. У першій половині року зірки всіляко сприятимуть успіху у протилежної статі: якийсь час ви будете просто насолоджуватися цим, купаючись у променях уваги та захоплення.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%