Насалику ледь не начистили… фізіономію

Насалику ледь не начистили… фізіономію

13 липня, в п’ятницю, зорі явно були не на боці одіозного Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика, який системно знищує вугільну галузь нашої держави та доводить до занепаду волинські копальні, прирікаючи нововолинських шахтарів на безробіття. Бо прямо біля офісу міністерства в столиці обурені шахтарі та очільники профспілки ледь не розтерзали горе-урядовця!

 

Отже, в центрі Києва Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик та народний депутат Сергій Шахов влаштували сутичку біля Міненерговугілля. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, який також втрутився у конфлікт.

Як видно на відео, шахтарі, які від ранку очікували на міністра біля будівлі, зупинили його шикарний «Мерседес» (за кермом був сам міністр), не даючи проїхати. Ігор Насалик вийшов з авто, і після словесного конфлікту між ними почалася штовханина. Михайло Волинець також приєднався до сутички, тягнучи міністра за комір сорочки, проте правоохоронці розборонили чоловіків.

На місце події швидко приїхала поліція, яка складає протокол на Михайла Волинця. А мордаті полісмени взяли під захист Ігоря Насалика, якому ледь не начистили фізіономію, та допомогли йому покрокувати на роботу пішки.

«У поліції Києва не змогли наразі прокоментувати конфлікт. У Міністерстві, яке очолює Ігор Насалик, також заявили, що «не уповноважені коментувати цю подію», – зазначає ТСН.

Слід нагадати, що недавно волинські шахтарі на знак протесту проти чергової невиплати зарплати та похмурої перспективи закриття всіх шахт, 2 доби не піднімалися на поверхню. Припинити страйк їх спонукала лише обіцянка, що голова облради Ігор Палиця зустрінеться з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, аби вирішити ситуацію по суті та повернути перспективу розвитку вугільної галузі на Волині.

Щодо Ігоря Насалика, то цей горе-міністр жодного разу не побував в нашій області, щоб хоча б спробувати вирішити проблеми нововолинських шахт. Народний депутат Ігор Гузь та інші його колеги неодноразово закликали уряд звільнити цього чиновника, викритого в підкилимних переговорах із сепаратистами ОРДЛО, але Ігор Насалик продовжує сидіти в міністерському кріслі. Щоправда, як показали дії мітингарів, від до свого кабінету може скоро взагалі не потрапити…

Світлана КОМА.

На фото: скрін-шот із відео Михайла Волинця, де Ігоря Насалика, якому ледь не начистили фізіономію, беруть під захист мордаті і дебелі поліцейські.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (224) - 44.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 29%