Друга річниця вбивства Шеремета

Друга річниця вбивства Шеремета

«20 ліпеня споўніцца 2 гады з моманту забойства ў Кіеве вядомага беларускага, украінскага і расійскага журналіста Паўла Шарамета. У гэты дзень калегі збіраюцца наведаць магілу журналіста на Паўночных могілках у Мінску, ускласці кветкі і ўзгадаць Паўла».  Це – офіційне повідомлення Білоруської асоціації журналістів про вшанування в м. Мінську пам’яті вбитого в 2016 р. у центрі української столиці білоруського опозиційного журналіста Павла Шеремета.


Це сталося вранці 20 липня 2016 р. на перехресті київських вул. Богдана Хмельницького та Івана Франка. Автомобіль, за кермом якого перебував Павєл Шеремет і який належав його цивільній дружині, одній із засновниць порталу «Українська правда» Олені Притулі, загальмував перед червоним світлом на світлофорі. А потім пролунав потужний вибух прямо під сидінням водія… Спрацювала «»пекельна машинка» з боєзарядом в еквіваленті 500 гр тротилу. Поранення, які отримала жертва, були несумісні з життям.

Так перестало битися серце журналіста білоруського походження, який спочатку працював у Росії, а останніх 5 років перед загибеллю – в Україні, не пориваючи тісних творчих контактів із рідною Білоруссю, де його й поховали. Незважаючи на гучні запевнення вітчизняних силовиків та політиків, і через 2 роки вбивство Павла Шеремета залишається нерозкритим, виконавці та організатори – не покараними… Слідство досі розглядає 4 основні версії убивства Павла Шеремета: неприязні стосунки, професійна діяльність, дестабілізація ситуації та замах на Олену Притулу. Але результати – нульові…

І жоден із силовиків у відставку не пішов…

Роман УСТИМЧУК.

На фото прес-служби БАЖ: таким був Павєл Шеремет.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (224) - 44.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 29%