Чи була зустріч у Варшаві?

Чи була зустріч у Варшаві?

Журналіст «Слова і діла» Богдан Кузьмич опинився в одному з варшавських готелів саме тоді, коли в фойє зайшло як мінімум троє відомих в Україні політиків. Йдеться про Юлію Тимошенко, Ігоря Коломойського та Ігоря Палицю. Побачене і зафіксоване на фото репортер оприлюднив на своїй сторінці в соцмережах.

 

Отже, 14 липня ц. р. у Всесвітній павутині з’явилося 2 фотографії. На одній із них у супроводі молодого невідомого мужчини в фойє готелю столиці Польщі крокує лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко. На другому – колишній голова Дніпропетровської облдержадміністрації, олігарх Ігор Коломойський, який уникає політичних переслідувань із боку чинної влади за кордоном. Поруч із ним – колишній народний депутат України від Луцького округу №22, після «Революції Гідності» голова Одеської облдержадміністрації, а з осені 2015 р. – голова Волинської облради Ігор Палиця.

Чи випадковим став такий збіг візитів, чи зроблені фото в один і той самий день і час, а також, чи насправді зустрічалися Юлія Тимошенко, Ігор Коломойський та Ігор Палиця, наразі невідомо. Але сам Ігор Палиця в ефірі ТРК «Аверс» говорив про тісні стосунки УКРОПу, до якого він належить, та партії «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко. В усякому випадку, це можна зрозуміти після його заяви, що депутати Луцької міськради від цих двох партій готові достроково скласти повноваження та обнулити списки, щоб у такий спосіб нарешті провести в обласному центрі Волині не лише вибори міського голови замість покійного Миколи Романюка, але й депутатського корпусу.

Світлана КОМА.

На фото Богдана КУЗЬМИЧА: Ігор Палиця та Ігор Коломойський.
 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 44%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%