Турбота про дітей

Турбота про дітей

Володимирські партійці подарували вихованцям дитячого табору туристичні каремати та спортивний інветар

Десять новеньких карематів та волейбольна сітка – таким чином до облаштування дитячого військово-патріотичного табору «Рейнджер Кемп Україна» долучилася Володимир-Волинська міська організація Радикальної партії Олега Ляшка. На відкриття першої табірної зміни до дітвори з цими необхідними в похідних умовах подарунками завітав її керівник Дмитро Юзвенко.  

«Ще одна добра справа, яку реалізували наші володимирські колеги. Юним вихованцям дитячого військово-патріотичного табору зараз  необхідне хороше туристичне спорядження. Його привіз Дмитро Юзвенко з друзями. Важливо, що в таборі  гартуватимуть свою волю, оздоровлюватимуться підлітки з десяти областей нашої держави. Бажаю їм чудового відпочинку та нових вражень від перебування в нашому волинському краї, де живуть і працюють справжні патріоти», – підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Як відомо, це таборування на теренах нашого міста проводиться вже вдруге, тож матеріальна база постійно поповнюється, але завжди виникають нові потреби, із вирішенням яких ми вирішили допомогти, – прокоментував свою участь в організації побуту юних рейнджерів Дмитро Юзвенко. – За словами організаторів табору, чимало батьків надіслали попередні заявки з проханням забронювати туристичні каремати для їхніх дітей, адже не кожен має змогу купити повний комплект необхідного спорядження. Ми відразу зголосились їх придбати, бо ж вони захищають тіло людини від прохолоди, вологи та нерівностей поверхні».

Важливо, що літній табір «Рейнджер Кемп Україна» у Володимирі-Волинському проводиться з метою військово-патріотичного виховання молоді. На першу зміну приїхали три десятки юнаків та дівчат з десяти різних областей нашої держави. Загалом підлітків запрошують аж на три зміни, що пройдуть у липні одна за одною. Окрім військового вишколу, на рейнджерів чекає безліч цікавих розваг, популярні американські спортивні ігри, боксерські поєдинки, а також нові знання та навички з питань охорони здоров'я та особистої безпеки, розвиток комунікативних здібностей, загартування тіла та духу.

Жанна ВОРОБЙОВА.

Фото автора.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 44%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (163) - 30.8%