Акценти

Акценти

Володимир Кравценюк: «Закриття 400 поштових відділень на Волині є невчасним і буде мати негативні наслідки!»

Нещодавно в населених пунктах Волині почали говорити про закриття поштових відділень. Село без пошти, це значить – без пенсій, соціальних допомог, без газет і журналів та багатьох потрібних поштових послуг, до яких селяни звикли.

В сільській місцевості зачиняться близько 400 поштових відділень. В селах Веселе, Смолигів  Луцького району, у Волі Щетинській в Ратнівському, в селі Поповичах Ковельського району і ще в багатьох населених пунктах. Люди приголомшені цією звісткою. Таким чином, Волинська дирекція «Укрпошти» проводить так звану оптимізацію, від якої постраждають загалом мешканці невеликих населених пунктів. Люди в розпачі і не знають, як тепер будуть отримувати пенсію, платити за комунальні послуги, бо не кожен може дістатися до сусіднього села за 5 чи 10 кілометрів.

З цього приводу Володимир Кравценюк, керівник Радикальної партії Олега Ляшка на Волині, оприлюднив свою заяву на сайті PolitVolyn.com.ua.

«Волинська дирекція «Укрпошта», розпочавши оптимізацію роботи установи, вирішила закрити поштові відділення в багатьох селах, які на їх думку, є нерентабельними. Волинська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка, розуміючи проблеми підприємства, в той же час вважає, що рішення Волинської дирекції «Укрпошта» є невчасним і буде мати негативні наслідки. Воно дискредитує урядові органи та новостворені органи місцевого самоврядування.

Закриття поштових відділень викличе незадоволення пенсіонерів, малоспроможних громадян, які отримують пенсію та іншу фінансову допомогу у сільських поштових відділеннях. Разом з тим, через погані дороги та сполучення виникнуть труднощі у місцевих жителів з оплатою комунальних послуг, податку на землю з фізичних осіб та інших платежів. Закриття відділень призведе до погіршення інфраструктури населених пунктів та ускладнить виплату пенсій.

Вимагаємо від голови Волинської ОДА Савченка Олександра Ілліча та голови Волинської обласної ради Палиці Ігоря Петровича:

·                     прикласти зусилля для призупинення рішень Волинської дирекції «Укрпошта» щодо скорочення сільських поштових відділень;

·                     розробити спрощений та безпечний механізм виплат мешканцям пенсій, фінансової допомоги та оплати громадянами комунальних та інших платежів;

·                     провести серед жителів Волинської області інформаційно-роз’яснювальну кампанію по впровадженні нового механізму.

Волинська територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка знає, що не громадяни існують для держави, а держава існує для людей і хочемо, щоб це зрозуміла волинські органи державної влади та місцевого самоврядування».

Жанна ВОРОБЙОВА.

Фото автора.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (224) - 44.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 29%