Монополісти - у погонах?

Монополісти - у погонах? Антимонопольний комітет оштрафував структуру МВСУ за завищені тарифи на стоянках Волині для тимчасово затриманих автомобілів.
Державне підприємство Міністерства внутрішніх справ України «Інформ-Ресурси» скористалося монопольним становищем і встановило необґрунтовані тарифи на послугу щодо зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках м. Луцька та Волинської обл. Про це 27 грудня повідомили у прес-службі територіального відділення Антимонопольного комітету України у Волинській області.

ДП «Інформ-Ресурси» не змогло довести свою правоту в судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій, позаяк не зміг навести суду підстав для визнання рішення недійсним. Тож, Вищий Господарський Суд України став на бік АМКУ. Постанова набрала законної сили. Тож, крім зазначеної суми штрафу в загальному розмірі 15,0 тис. грн., відповідачу доведеться ще й сплатити пеню в сумі 4,05 тис. грн.
Ще 31 травня 2013 р. Волинське відділення Антимонопольного комітету України  оштрафувало державне підприємство МВСУ «Інформ-Ресурси» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку послуг по зберіганню тимчасово затриманих транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках в межах Волинської обл. Встановлено, що державне підприємство застосовувало економічно необґрунтовані тарифи шляхом встановлення таких цін реалізації товару (послуг), які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.   
Олена ЛІВІЦЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%