Провідник в один кінець

Провідник в один кінець

Щодня українські потяги везуть у Росію нові партії «тюремного м’яса»…


З'явилася нова історія з українським заручником в Росії. Це провідник з Рівного Сергій Бугайчук. Йому обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Простіше кажучи, наше земляк сидить у СІЗО Лефортово.

Сергія Бугайчука, який працює у пасажирському вагонному депо «Ковель» та постійно проживає в сусідньому м. Рівному, затримали  ще 11 липня 2018 р.

«Йому інкримінують те, що він у складі групи осіб із трьох чоловік (одного з яких названо лише на ім'я) нібито переправляв через українсько-російський кордон для подальшого перепродажу зброю – пістолет «Glock 19» та 10 стволів до пістолета «Макаров», – деталізували колеги з Агенції УНІАН.

«Сергія Бугайчука затримали не на гарячому, справа ґрунтується тільки на свідченнях двох громадян Росії незрозумілих, якихось чудиків», – наголосив Марк Фейгін, який захищав інтереси Надії Савченко та продовжує відстоювати право на свободу Олега Сенцова та Романа Сущенка, у коментарі «Громадському».

Він повідомив, що 12 липня «суд» обрав для українця запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 2 місяці. За словами Марка Фейгіна, Сергій Бугайчук не визнає себе винним. Справу українця ведуть співробітники Слідчого управління ФСБ Росії. Сергієві Бугайчуку інкримінують ст. 222 Кримінального кодексу РФ (незаконне придбання, передавання, збут, зберігання, перевезення або носіння зброї, її основних частин, боєприпасів), ч. 3 (діяння, вчинені організованою групою).
«У постанові про його арешт вказано, що за «тяжкий злочин», в якому його звинувачують, передбачено «безальтернативне покарання» на строк більше трьох років. Але у ч. 3 ст. 222 КК РФ йдеться, що відповідний злочин «карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років зі штрафом». На перших засіданнях суду Сергієві Бугайчуку надали «адвоката за призначенням», – акцентує УНІАН.

Як зазначив Марк Фейгін, Консульство України вже зайняте пошуком для захисту Сергія Бугайчука адвоката за угодою.

Відтак, кожен, хто сідає в залізничний потяг із квитком у Росію, повинен не забувати, що це може бути мандрівка в один кінець. Правда, досі не зрозуміло, чому в окупований Москвою Крим потяги, наприклад, сполученням Ковель-Сімферополь давно скасували, а маршрут Ковель-Москва досі функціонує, безвідмовно постачаючи для ФСБ нові партії «тюремного м’яса».

Світлана КОМА.

На фото Богдана ГОНЧАРУКА: залізничний вокзал м. Ковеля, звідки поїхав у Москву та потрапив у тюрму звичайний провідник.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 3.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 3.9%
Банкет під час чуми (30) - 58.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 17.6%
Мені байдуже (2) - 3.9%