Політичний притулок для… Героя України!

Політичний притулок для… Героя України!

Як мінімум два чинних Героїв України потерпають від звинувачень нинішньої влади в порушенні чинного законодавства. Якщо Надію Савченко запідозрили в спробі теракту в парламенті та запроторили за ґрати в м. Києві, то екс-нардепа від Горохівського округу №20 Сергія Бондарчука захистила від тюрми… Велика Британія!


Отже, Агенція УНІАН повідомила: у Великобританії надали політичний притулок для екс-керівника держконцерну «Укрспецекспорт», екс-депутата від округу №20 на Волині, Героя України Сергія Бондарчука. Про це сповістив у соцмережах заступник Генерального прокурора Євген Єнін:

«Герой України побоявся постати перед українським правосуддям за свої корупційні злочини... і попросив політичного притулку в Британії… Прикро, що британський суд такий притулок надав, попри зусилля українських та британських прокурорів... На щастя, кейс Бондарчука не правило, а прикре виключення – за останні пару років Генпрокуратура достала вже не одного екс-чиновника з-за кордону: кількість «безпечних місць» на карті світу невпинно звужуватиметься і надалі!», – написав він.

Слід зазначити, що нардепом колишній військовий Сергій Бонбарчук став у 2002 р., його, ат також кандидатів Володимира Бондаря (Луцький округ №22) і Сергія Слабенка (Володимир-Волинський округ №19) у м. Луцьку особисто представляв і рекомендував на той час лідер «Нашої України» Віктор Ющенко, який згодом став Президентом України. Саме він призначив Сергія Васильовича керівником «Укрспецекспорту» (ця структура торгує зброєю) та присвоїв звання Героя України. Щоправда, потім Сергій Бондарчук не лише побив горшки з Віктором Ющенком, але й довів до краху партію «Наша Україна». І – втік за кордон.

Які державні таємниці він відкрив британським міграційним службам, щоб отримати притулок, наразі невідомо.

Наш кор.

На порталу «Главком»: Герой України Сергій Бондарчук – політичний біженець у Великобританії.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 3.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 3.9%
Банкет під час чуми (30) - 58.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 17.6%
Мені байдуже (2) - 3.9%