Княжий град – святкує!

Княжий град – святкує! 28 липня у Володимирі-Волинському розпочалися урочистості з нагоди 1030-річчя. Вранці в суботу у Слов’янському парку духовенство християнських церков різних конфесій провело святкове Богослужіння.


Численна громада, яка хресним ходом прийшла до цього святого місця, помолилася за процвітання рідного міста, Волині, всієї України, а також за мир і благоденство на нашій землі. Святі отці також привітали мирян із славною датою, а Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк особливо відзначив цю подію в життя громади Княжого граду.

На свято, яке традиційно відзначається 28 липня, на честь хрестителя України-Руси рівноапостольного князя Володимира, який  і заснував цей древній град, приїхали гості з усіх куточків України та з-за кордону. Зокрема, німецьке місто-побратим Цвіккау делегувало не лише офіційних представників місцевого органу влади, а й духовий оркестр. Який порадував волинян чудовими мелодіями.

І хоча ранок 28 липня в м. Луцьку ознаменувався рясною зливою, Княжий град зустрічав гостей сонячним теплом. І це – ще одне свідчення великої милості небесних сил до Княжого граду.

А ввечері в місті відбудуться традиційні змагання серед легкоатлетів, тоді як 29 липня пройде урочисте засідання за участі керівництва області та представників центральних органів влади.

Світлана КОМА.

На фото Юрія ЯКОВ’ЮКА: під час святкового Богослужіння біля пам’ятника рівноапостольному князеві Володимиру.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.7%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (28) - 54.9%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.9%