Стрибнув «na główkę» в озеро і... зламав хребет

Стрибнув «na główkę» в озеро і... зламав хребет Алкоголь та необачність стали причинами важких травм, яких зазнав молодий чоловік, стрибнувши в озеро Біле, що неподалік смт Шацьк.


По той бік прикордонної річки Західний Буг, неподалік Влодави Люблінського воєводства РП, є озеро Біле, куди зазвичай їздять на відпочинок сусіди-поляки. А цими днями тут сталася неприємна пригода.

Як деталізували колеги з газети «Kurier Lubelski», двоє приятелів ввечері в п’ятницю приїхали в с. Окунінок на озеро Біле. А в суботу, познайомившись із дівчатами, пішли купатися. І доки вся компанія плавала, 28-річний чоловік вирішив пірнути... Як в україні кажуть, «на щучку» (польський варіант – «na główkę»).

Завдяки оперативності друзів, потерпілого вдалося швидко дістати на сушу. Як поінформувала представниця поліції в Влодаві Божена Шиманьська, потерпілого вертольотом терміново доставили в Люблінський шпиталь.  

Місце на Білому, де сталася біда, не об лаштоване для купання чи пірнання. А глибина – менше 1 метра. Тому й зламав шию необачний  любитель гострих відчуттів.

Світлана КОМА.

На фото з газети «Kurier Lubelski»: озеро Біле біля сусідньої Влодави.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%