У Крим – ні ногою!

У Крим – ні ногою!

Путін хоче повністю заборонити їздити громадянам України в Крим через тимчасову лінію розмежування в Чонгарі, що на кордоні з Херсонщиною!

 

З початку року окупований Росією український Крим відвідали понад 600000 осіб із України. Про це заявили у Представництві МЗС Росії у Сімферополі через офіційний Twitter.

«У Міністерстві закордонних справ Росії не навели джерела таких статистичних даних, але використали їх, щоб прокоментувати оприлюднену урядом США Декларацію щодо Криму, яка закріплює політику довічного невизнання незаконної анексії Криму Росією», – розповіли колеги з «Радіо «Свобода».

«Державний департамент та державний секретар Майк Помпео, не забудьте опублікувати «Декларацію щодо України», яка заборонить українцям відвідувати російський Крим!», – заявили у зовнішньополітичному відомстві Росії.

Ця похмура  заява може слугувати відвертим натяком на те, що громадянам України в окупований Кремлем Крим краще не їздити, щоб не перетворитися на чергового «шпигуна».

Власне, контакти материкової України з її частиною у вигляді півострова й так зведені до мінімуму. З весни 2014 р. відсутнє регулярне авіасполучення, згодом скасували рух пасажирських потягів. Потім перестали курсувати рейсові автобуси. Кримськотатарські активісти домоглися блокування постачання на півострів електроенергії та води. Тому наразі лише приватними автомобілями можна проїхати в Крим. але далеко не всі можуть звідти повернутися додому. Як показує практика Кремля, все більше й більше громадян України потрапляють за грати під будь-якими приводами.

Про це слід не забувати і волинянам, які попри ризик втратити свободу, намагаються відвідати свої кримські дачі чи родичів на окупованій Кремлем території.

 

Світлана КОМА.

На фото прес-служби МЗС РФ: фотозображення заповідного Криму на застережливій заяві Кремля.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%