Королева спорту: «Володимирські висоти-2018»

Королева спорту: «Володимирські висоти-2018»

У м. Володимирі-Волинському спортсмени-легкоатлети з усієї України провели Всеукраїнський турнір зі стрибків у висоту «Володимирські висоти-2018». У господарів – два срібла!


Змагання відбулися ввечері 28 липня у центрі Княжого граду Турнір відбувся вже вп'яте, тож став традиційним.
«Учасників турніру розділили на юнацький та дорослий розряди. Найцікавіше глядачам було спостерігати за тим, як стрибають чоловіки. Адже вони підкоряли планку на висоті більше 2 метрів. Антон Мокряк став переможцем. Він здолав висоту у 215 см і цим встановив особистий рекорд, а також виконав норматив майстра спорту України. А Вадим Кравчук із Володимира-Волинського, який є співорганізатором змагань, отримав срібло турніру.  Всього в змаганнях чоловіків узяло участь 10 шанувальників Королеви спору, як називають легку атлетику», –  зазначає «Буг».
У жіночому спортивному розряді змагалося 5 спортсменок. Найвище стрибнула дісталася Лілія Клінцова, майстру спорту України з м. Харкова. Вона подолала висоту 180 см. Друге місце посіла володимирчанка, кандидатка в майстри спорту України Анастасія Матвійок.
«На турнір завітала і підтримала спортсменів Ірина Геращенко, майстер спорту міжнародного класу та фіналістка Олімпійських ігор 2016 р. Нагадаємо, що рекорд «Володимирських висот» встановили у 2017-му. Планку на висоті 230 см. подолав Юрій Кримаренко», – зазначають колеги з порталу «Буг», які висвітлюють події в Княжому граді одягнутими в сині футболки з написом білими буквами назви порталу на спині.

Світлана КОМА.

На фото порталу «Буг»: чергова підкорена висота.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 3.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 3.9%
Банкет під час чуми (30) - 58.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 17.6%
Мені байдуже (2) - 3.9%