«Найсильніший пожежний»

«Найсильніший пожежний»

31 липня в Луцьку на спортивно-тренувальному комплексі Управління ДСНС України у Волинській області відбуваються змагання серед газодимозахисників усіх пожежно-рятувальних підрозділів області.

Про це інформує прес-служба ДСНС у Волинській області.

Участь беруть 80 вогнеборців з 20 команд.

Рятувальники виступають в повному бойовому спорядженні та захисному одязі, включені в апарати на стисненому повітрі та змагаються у 4-х видах з елементами вправ за програмою міжнародних змагань «Найсильніший пожежний» (Firefighter Combat Challege).

Для виконання завдань будь-якого з видів учасники повинні мати відмінну фізичну та психологічну підготовку. Зокрема, потрібно підійматись по висувній драбині у вікно третього поверху, витягнути вантаж мотузкою, врятувати умовного потерпілого вагою 80 кілограмів, бігти з двома пожежними рукавами понад 30 метрів, перемістити вантаж у вигляді автомобільної покришки, розбити умовну перешкоду кувалдою, тощо.

За результатами перших двох видів першість виборює команда Державної пожежно-рятувальної частини №5 міста Нововолинська, 2-е місце – команда з Любешова, третє – команда частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону УДСНС України у Волинській області.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%