Порожня казна

Порожня казна Надавши позику Пенсійному фонду України для виплати липневих пенсій, Держказначейство за вказівкою чинної влади фактично спустошило фінансовий ресурс держави!

 

Залишки коштів на Єдиному казначейському рахунку на початок серпня 2018 р. знизилися до рівня січня 2014 р. і становили 1,99 мільярда гривень.

Про це повідомляється на офіційному сайті Державної казначейської служби.

За місяць залишки коштів на ЄКР скоротилися на 7,4 мільярда гривень. Рік тому на ЄКР коштів було в 22 рази більше – 44,06 млрд грн.

«У січні 2014 р. залишок коштів на рахунку становив 1,73 млрд грн, збільшившись в порівнянні з груднем 2013 р. на 0,54 млн грн. Згідно з даними Національного банку, залишки коштів на кореспондентських і транзитних рахунках банків в липні цього року зменшилися на 1,01 млрд грн і становили 45,35 млрд грн. Як повідомлялося, Держказначейство в кінці липня цього року виділило позики Пенсійному фонду, щоб покрити касовий розрив по надходженнях єдиного соціального внеску та фінансування пенсій в липні», – деталізувала «Економічна правда».

Але чи варто все списувати на «касовий розрив»? Можливо, причини – в економічному провалі нинішньої виконавчої влади? За Конституцією навіть не Президент України, а сформований нинішньою більшість у парламенті уряд повинен вирішувати такі питання, як забезпечення пенсіонерів пенсіями. Але, як бачимо, стався «касовий розрив». І якщо економічний провал 2014-го можна пояснити наслідками діяльності антинародного режиму Януковича-Азарова, то крах літа 2018-го, коли на чолі з тріумвіратом Порошенко-Гройсман-Парубій вже на одну війну не спишеш…

Світлана КОМА.

Фото порталу lwr.com.ua.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.7%
Банкет під час чуми (24) - 55.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.3%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 20.9%
Мені байдуже (1) - 2.3%