Хліб не подорожчає

Хліб не подорожчає

Задля дотримання стабільності цін та безперебійної реалізації хліба та хлібобулочних виробів під час новорічних та Різдвяних свят прийняте рішення щодо забезпечення хлібопекарських підприємств області у січні 2014 р. якісним борошном, виготовленим із зерна регіонального страхового запасу.

Сировина для виготовлення хлібобулочних виробів надається за такими цінами: пшеничне борошно вищого ґатунку – 2,896 грн за кг; І ґатунку – 2,711 грн за кг; ІІ ґатунку – 2,381 грн за кг; житнє – 2,279 грн за кг.

Між основними хлібопекарськими підприємствам області розподілили 1000 т борошна пшеничного. Зокрема, для ПАТ «Теремно Хліб» виділено 562 т, ПрАТ «Ковельський хлібокомбінат» – 170 т, ТзОВ «Волиньторгхліб» – 100 т, ПрАТ «Нововолинський хлібозавод» – 90 т.

Регіональний страховий запас зерна в області формується уже четвертий рік поспіль, відповідно до Регіональної цільової програми створення регіонального страхового запасу продовольчого зерна у Волинській області 2010-2011 рр. та наступні маркетингові періоди для забезпечення стабільної цінової ситуації на хлібобулочні вироби, які користуються найбільшим споживчим попитом у населення.

Прес-служба облдержадміністрації.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 10%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (18) - 60%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 16.7%
Мене це не стосується. (2) - 6.7%