ВІЙСЬКОВИЙ ПОЛІГОН – ЗАБОРОНЕНА ЗОНА!

ВІЙСЬКОВИЙ ПОЛІГОН – ЗАБОРОНЕНА ЗОНА!

На території авіаційного полігону (в/ч А1547) с. Поворськ Ковельського району у період 8-9 серпня будуть проводитися навчання авіації з практичним застосуванням авіаційних засобів ураження (бомбометання, пуски ракет). Більш масштабні навчання із залучення сил та засобів Сухопутних військ та Десантно-штурмових військ ЗС України будуть проводитися на полігоні протягом вересня місяця 2018 року. 

Про це інформує начальник авіаційного полігона Ігор Пчельніков.

Так, як територія авіаційного полігону складає близько 25 тис. гектарів і розміщений в межах 3-х районів Волинської області (Ковельський, Камінь-Каширський, Маневицький) є небезпека для цивільного населення потрапити в зону дії ураження вибухових речовин.

Незважаючи на постійне проведення з боку командування авіаційного полігона роз’яснювальної роботи, на територію полігона  продовжують потрапляти громадяни, які нехтують безпекою свого життя та життя своїх дітей. 

Територія авіаційного полігона є забороненою зоною для населення і осіб, що не мають прямого відношення до його роботи. Вхід та в’їзд на територію авіаційного полігона КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. Межі полігону встановлюються шлагбаумами і попереджувальними знаками з написами: «НЕБЕЗПЕЧНО! ТЕРИТОРІЯ ПОЛІГОНА! ПРОЇЗД І ПРОХІД СУВОРО ЗАБОРОНЕНІ!»    

Як повідомлялося раніше, на територіях колишніх та діючих полігонів України, внаслідок ігнорування забороною перебування на полігонах, недопущенням збору бомб, ракет, снарядів не припиняються випадки пов’язані з травмуванням, загибеллю та притягненням людей до кримінальної відповідальності.

На жаль, не всі громадяни усвідомлюють небезпечність перебування на забороненій зоні та відповідальність яка настає за збір та демонтування вибухонебезпечних предметів.

Так, 4 квітня 2011 року на території полігона під час пошуку металобрухту та небезпечного поводження з металевим предметом подібним на бомбу загинуло двоє жителів села Черемошне Ковельського району Волинської області.

9 серпня 2011 року в селі Поворськ від розриву вибухонебезпечного металевого предмету загинула одна неповнолітня особа та травмована інша.

Причиною загибелі та каліцтва людей є ігнорування забороною перебування на території полігона, недопущенням збору бомб, ракет, снарядів інших металевих предметів.

Командування авіаційного полігону попереджує, що до крадіїв металу на території авіаційного полігона будуть застосовуватись рішучі заходи у відповідності до чинного законодавства України.

«Шановні краяни! Не наражайте на небезпеку себе і своїх дітей! Обійдіть полігон стороною. Не підбирайте і не розбирайте авіаційні боєприпаси, незнайомі вам речі. Це небезпечно для життя і здоров’я, як вашого, так і тих, хто поруч з вами!», - наголошують військовослужбовці.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 3.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 3.9%
Банкет під час чуми (30) - 58.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 17.6%
Мені байдуже (2) - 3.9%