Ексклюзив інклюзиву

Ексклюзив інклюзиву

«Продам кролі». «Шліфувальні роботи». Та «Інклюзивна освіта – рівні можливості для всіх. Марина Порошенко». Це – повний перелік інформації, яку здатні прочитати мешканці смт Шацьк у центрі свого райцентру.

 

Багатостраждальний шацький кінотеатр «Чайка» переживає далеко не кращі часи. В усякому випадку, багато років він бездіє, тож іще торік підприємливі дядьки взялися його потихеньку… розбирати по запчастинах. Особливою популярністю, як торік написав "Район.Шацьк", користується цегла. Але щоб колись ошатна споруда, яка була окрасою всього району, без толку не бовваніла неподалік скверика з монументом Тарасові Шевченку, її вирішили хоча б якось використати. І першими та єдиними, хто до цього додумався, стали прихильники дружини Президента України Марини Порошенко, які вивісили великий плакат із популяризацією системи інклюзивної освіти для неповносправних українських дітей.

На цьому фантазія власників «Чайки» вичерпалася. Про що свідчить і пустопорожня дошка оголошень, де в кращі часи розміщували інформацію про кіносеанси і концерти. Тільки дві новини її прикрашають: про шліфувальні роботи і про продаж кролів…

Світлана КОМА.

На фото автора: кролі, шліф роботи, «Чайка» та інклюзив…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 3.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 3.9%
Банкет під час чуми (30) - 58.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 17.6%
Мені байдуже (2) - 3.9%