Автостанцію – на замок?

Автостанцію – на замок?

Боротьба за землю здатна зупинити навіть рейсові автобуси!
   
Нинішній тиждень почався з надзвичайної події. На сайті ПрАТ «Волинське обласне підприємство автобусних станцій» у понеділок з’явилося повідомлення про… припинення роботи автостанції. Що ж сталося?!
 «Автовокзал №1 м. Луцька, що на  вул. Конякіна, 39, припиняє  роботу о 15-00 6 серпня 2018 р. у зв’язку з надзвичайною подією – незаконним захопленням частини території автовокзалу підприємцем Геруном. Відновлення роботи відбудеться після усунення наслідків незаконних дій Геруна ГУ Національної поліції у Волинській області».
З цього приводу наш корепондент зателефонував голові правління ПрАТ «ВОПАС» Івану Потапчуку, аби прояснити всі обставини інциденту. Оскільки Іван Матвійович саме перебував у лікарні, за його порадою звернулися до виконуючої обов’язки керівника підприємства Наталії  Потапчук.
Почуті з її вуст факти жахнули: безчинства «бізнесмена» не мають меж. Мало того, що він самовільно захоплює землю, зруйнував частину покладеної плитки, самочинно заганяє на чужу територію техніку, безкарними лишаються його дії, коли в присутності посадовців він може навіть вдарити свого співрозмовника! 
«Таке рішення пов’язано зі скандалом з підприємцем Юрієм Геруном. Вранці 6 серпня підприємець Юрій Герун  переносив свій МАФ та пошкодив частину бруківки на одній з платформ. Коментувати свої дії чоловік відмовився», – деталізували колеги з порталу «Волинь24».
Як повідомила юристка ПрАТ «ВОПАС» Олена Черьомуха порталові «ВолиньPost»,  рішення про припинення роботи прийняли через «рейдерське захоплення землі підприємцем Юрієм Геруном, пошкодження ним нерухомого майна ПрАТ «ВОПАС» (туалета), а також заявами, які він озвучує підприємцям автостанції».«Ми заручники свавілля міськради і цього підприємця», – додала вона.
Тим часом місцева влада виступила зі своєю заявою:
«Луцька міська рада та департамент муніципальної варти Луцької міської ради не мають жодного відношення до нібито встановлення будь-яких тимчасових споруд за вказаною адресою. Працівники департаменту муніципальної варти жодним чином не пов’язані з подіями, що там відбуваються. Факту встановлення незаконних тимчасових споруд або інших об’єктів зафіксовано не було. Ніякої допомоги у заїзді будь-якої техніки ПрАТ «ВОПАС» або  іншим суб’єктам господарювання не надавали.
Станом на 14:00 годину до департаменту муніципальної варти за ордером на проведення земляних робіт на вулиці Конякіна, 39 ніхто не звертався. З якого приводу і чому ПрАТ «ВОПАС» вирішив припинити свою роботу з перевізниками, перебуваючи з ними в комерційних стосунках, Луцькій міській раді невідомо», – йдеться у повідомленні.
На думку Наталії Іванівни, така заява обурює транспортників. Бо важко навіть уявити, що станеться, коли АС-1 закриється, і всі будуть змушені шукати автобуси по вул. Львівській, на АС-2…
Щоб владнати ситуацію, на переговори до керівництва підприємства прибули радник голови облдержадміністрації Денис П’ятигорець і директор департаменту транспорту та інфораструктури Іван Мирка. Вони переконали «ВОПАС» не припиняти роботу найбільшої в області автостанції.
Але крапку у цій історії ставити рано. Бо головне в цій ситуації – принципова позиція правоохоронних органів і місцевих органів влади за для захисту інтересів найголовніших дійових осіб – водіїв, пасажирів і працівників АС-1. 

Володимир ПРИХОДЬКО.
На фото: на пероні автостанції; Наталія Потапчук.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%