Отруєне весілля: «Вітаю, у Вас сальмонельоз!»

Отруєне весілля:  «Вітаю, у Вас сальмонельоз!»


 У елітному ресторані «Садиба на джерелах», який належить волинському олігархові та нардепу Сергію Мартиняку, біля с. Ромашківка Ківерцівського р-ну 28 липня відбулося масове отруєння гостей із різних країн світу, яких запросили молодята – українка Вікторія і швед Йорган.

Колеги з порталу «Під прицілом» провели ретельне дослідження цієї резонансної теми і встановили дуже багато сенсаційних фактів.
Більше  20 запрошених на святкування людей отримали різного ступеня отруєння, серед потерпілих є громадяни Швеції. Деякі потерпілі потрапили в інфекційну лікарню в Луцьку. У кількох із них вже офіційно підтвердили діагноз – сальмонельоз, повідомляє T1.ua.
«Я хотіла, аби цей день був незабутній, – каже наречена Вікторія Прокопчук. – Він і справді став незабутнім, у негативному плані, звісно».
Варто також зазначити, що молодят обрахували та надурили зі спиртним на чималеньку суму – такий «сервіс» вони оцінили лише після святкування.
Чоловік Вікторії – швед. Весілля вирішили влаштувати в Україні. Запросили лише найрідніших і найближчих людей. Усього гостей було приблизно 80 осіб. З них дев’ятеро – діти.
«Атмосфера була просто неймовірна, програма – дуже цікава. Гості були у захваті. Навіть самі працівники ресторану казали, що весілля просто чудове. Ніхто й подумати не міг, що станеться така прикрість», – продовжує розповідь Вікторія.
Перші «сигнали» зі скаргами на погане самопочуття від гостей почали надходити уже наступного дня після весілля. Дехто почувався зле уже в першу ніч після святкування.
Мені стали телефонувати гості та скаржитися на погане самопочуття: високу температуру, нудоту, блювоту, діарею… Казали, що, певно, щось не те з’їли. Більш як 20 людей звернулися до лікарні, багатьох госпіталізували. Наступного дня стало зле батькові мого чоловіка Йоргана. Йому 75 років. Коли він летів назад до Швеції, то уже навіть не міг самостійно ходити, його везли на візку… Станом на 31 липня моєму чоловіку зателефонували з–за кордону і повідомили, що семеро наших гостей зі Швеції теж звернулися до лікарні з такими ж скаргами», – каже Вікторія.
Молода жінка додає: за страви на весіллі переживала найменше. Адже заклад – високого рівня, із хорошою репутацією. Тим більше, ціни там далеко не низькі. Весільні наїдки обійшлися нареченим майже у 74 тисячі гривень. Тож і якість їжі мала бути відповідною.

«Я сама вегетаріанка, а оскільки у нас на весіллі переважали м’ясні страви, фактично нічого не їла, лише «Грецький салат» і закуску з кабачків і сиру. Ще їла солодке, але його ми замовляли окремо. Мій чоловік теж дуже перебірливий у їжі, приміром, таку страву як олів’є не їсть узагалі. Можливо, тому отруєння нас і оминуло. Чого не скажеш про багатьох наших гостей», – з прикрістю зазначає Вікторія.

Не економили молодята і на спиртному. Купували лише найдорожче. Однак, як виявилося після святкування, багато пляшок з елітним алкоголем просто зникли.
Перед весіллям адміністратор закладу запропонувала нам привезти своє спиртне. Ми купили 48 пляшок вина, 25 – шампанського, 39 – горілки, 8 літрів віскі і стільки ж джину. І ще була їхня власна настоянка – 13 літрів. Після весілля ми хотіли забрати напої, що лишилися. Та у ресторані нам сказали, що усе спиртне ми випили, мовляв, усі пляшки з-під нього у смітнику, хочете, то рийтеся там і перевіряйте. Я впевнена, вони його просто вкрали. Наші гості не могли випити таку кількість алкогольних напоїв», – каже Вікторія.
Окрім того, як стверджує наречена, у закладі їм доплюсували у чек 20 пляшок «Йоданки», якої на столах навіть не було.
«Також нам у розрахунок вписали побитого посуду на понад дві тисячі гривень. Хоча всі присутні бачили, що це вина офіціанта. Коли він ніс тацю зі спиртним, вона впала і все розбилося», – додає жінка.
Станом на 31 липня двом госпіталізованим у інфекційну лікарню офіційно поставили діагноз «сальмонельоз». Результати аналізів на бактеріологічний посів інших пацієнтів іще не відомі.
Один з тих, у кого діагностували цю небезпечну інфекцію, – заступник директора Волинського обласного академічного музично–драматичного театру імені Тараса Шевченка Сергій Боярчук. На весіллі він був як ведучий. А наступного дня після святкування його госпіталізували до лікарні з високою температурою і гострим болем. Результати аналізу на бакпосів лікар повідомив йому так: 
«Вітаю, у вас сальмонельоз!». 
На запитання, чи здогадується він, яка саме їжа могла стати причиною отруєння, відповідає: «Для творчого складу весілля був окремо накритий стіл. Нам подали салат олів’є, курячі відбивні, тушковану капусту з м’ясом і м’ясну нарізку. Солодкого на столі у нас не було. Тож причина у якійсь із цих страв».
Слід зазначити, що чинний депутат від Горохівського округу №20 (група «Воля народу») Сергій Мартиняк чи хтось інший від його імені ніяк не відреагували на скандал із отруєним і обікраденим весіллям. Але що цей ресторан має до нього пряме відношення, то це очевидний факт: цього року Сергій Мартиняк організував у «Садибі на джерелах» фешенебельний прийом за участі тодішнього губернатора області Володимира Гунчика та інших поважних осіб. Збирали гроші на добудову церкві в донецькій Волновасі. Але оскільки на трапезі був присутнім сам Сергій Васильович, то ні він сам, ні хтось інший із учасників дійства там не отруїлися. І зайвий ящик «Йоданки» в чек їм ніхто не до плюсував…
А-новий факт отруєння в цьому ресторані стався в неділю...

Світлана КОМА.
На фото порталу «Під прицілом»: молодята за отруєним весільним столом.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%